Popüler Analist Yıl Sonu İçin Dogecoin Tahminini Güncelledi!

1.525

Dogecoin, son çöküşle piyasada ağır kayıplar yaşadı. Dijital varlığın yükselişi, ağırlıklı olarak Elon Musk gibi önde gelen şahsiyetlerden kaynaklanıyor. Bu durum, eski ve yeni yatırımcıları, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73 dolara çıkmak için %21.000’in üzerinde büyümeyi başaran altcoin’e çekti.

Ünlü analist, pek çok kripto para birimi için yıl sonu tahminlerini paylaşıyor

Mayıs ayındaki piyasa çöküşünden payını alan Dogecoin, yüksek fiyatlarını korumak için mücadele etmişti. Kazançları nakde çevirmek için yatırımlarını dump’layan yatırımcıların, varlığın fiyatını daha da aşağı çekmesi DOGE’un tüm zamanların en yüksek değerinin %60’ından fazlasının kaybetmesiyle sonuçlandı. Bununla birlikte, yatırımcılar Dogecoin’in uzun vadeli potansiyeli konusunda yükseliş eğilimini sürdürüyor.

Twitter’da 75 bin takipçiden oluşan bir takipçi kitlesi olan kripto analisti Crypto Godfather, yıl sonuna kadar büyük kripto para birimlerinin piyasada nerede olacağına dair düşüncelerini paylaşıyor. Analist, FTT ve RAY gibi daha az bilinen token’lardan, Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin gibi büyük kripto paralara kadar geniş bir skalada inceleme yapıyor.  Analist, yıl sonuna kadar Bitcoin’in 80.000 dolara, Ethereum’un ise 10.000 dolara ulaşacağını düşünüyor. Daha sonra gelecek olan kripto para birimi en az %200’lük bir büyümeyi temsil ediyor.

Dogecoin ani bir düşüşten kurtuldu

Cardano (ADA), analist tarafından yıl sonuna kadar daha korunaklı bir seviye olan 4 dolara yerleştirildi. Binance Coin’in ise Crypto Godfather’a göre 1.200 dolara ulaşabilir. Crypto Godfather Dogecoin (DOGE)’in fiyatının 2021 sonuna kadar 0,50 dolar olarak belirliyor. Analist alcoin’de yalnızca %100’lük bir artış öngörüyor. Düzensiz hareketlere bu kadar meyilli bir token için, bu daha temkinli bir bölge gibi görünüyor. Analist, SOL’un 600 dolara, XRP’nin 2,8 dolara, FTT’nin 300 dolara, LINK’in 100 dolara, SRM’nin 120 dolara ve RAY’in 50 dolara ulaşacağını düşünüyor.

7 Eylül’deki flaş çöküş, Dogecoin’i zor durumda bıraktı. Yukarı doğru düzeltmeler, çöküşün meydana geldiği kadar hızlı bir şekilde görüldü. Ama ne yazık ki düzeltmeler çöküş kadar güçlü bir şekilde meydana gelmedi. Dogecoin bundan önce 0,3 dolar civarında bir trend izliyordu. %18’lik flaş çöküş, DOGE’un 0,2 doların aşağısına itildiğini ve yeni düşük seviyelere doğru kırılma riskine sahip olduğunu gördü. Yazım sırasında 0.2457 dolar civarında işlem gören DOGE, 0,25 dolar direncini yeniden test etmeye hazırlanıyor. Bir sonraki yeniden test edilmesi, altcoin’i 0,3 doları geri almaya daha yakın başka bir ralliye itecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Bitcoinist.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku