Dünyanın İlk NFT Güzellik Yarışması Ufukta: Miss Universe Tayland 2021

10

Önde gelen Taylandlı Blockchain ve kripto para şirketi olan Bitkub Group, yarışmaya takas edilemez token’lar (NFT) getirmek için Miss Universe Tayland ile ortaklık kurdu.

Bitkub, NFT projelerini güzellik yarışmalarına getiriyor

Yaklaşan Miss Universe Tayland 2021 yarışması, yarışmanın bir parçası olarak NFT projeleri ilk kullanan olacak. Yarışma, “teknoloji dışı kullanıcılar” ile Blockchain arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan bir Tayland kripto para borsası olan Bitkub Capital Group Holdings ile iş birliği yaptı. Çoklu kripto cüzdanları sağlayan borsa, kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış.

Şimdi, Bitkub Group, NFT projeleri ve dijital varlık çözümleri ile Blockchain’i güzellik yarışmalarına getiriyor. Yapılan açıklamaya göre, COVID-19 pandemisinin ardından, Kâinat Güzeli Tayland 2021 yarışması kitleler için umut ve güven ışığı olma rolünü yeniden kurmayı ve aynı zamanda ‘’Tutkunun Gücü” kavramıyla inancı güçlendirmeyi hedefliyor. Yarışmanın galibi, İsrail’in Eilat kentinde düzenlenen Kâinat Güzeli 2021’de ülkesini temsil etmeye devam edecek.

Bitkub Group CEO’su Blockchain teknolojisinin devrim yaratacağını düşünüyor

Bitkub Group, rakiplerine kendilerini kripto para birimi ve Blockchain teknolojisi konusunda eğitmek için Bitkub Akademisine erişim sağlayacak. Ek olarak Bitkub, yarışmaya katılan her katılımcının tahsil edilebilir ticaret kartları aracılığıyla NFT projeleri yarışmaya ekleyecek. Kazanan, ödül ödemelerinin bir parçası olarak dijital varlıklar da alacak. Bitkub Capital Group Holdings Co., LTD.’nin Kurucusu ve Grup CEO’su Topp Jirayut Srupsrisopa yaptığı açıklamada, iş birliğinin “tutkunun kişinin hayatını değiştiren güçlü bir itici güç olabileceğine dair güçlü inancıyla örtüştüğünü, tıpkı Bitkub Group’un Blockchain teknolojisinin dünyada devrim yaratacağına inandığı gibi söyledi.

Kadınların toplumdaki yeteneklerini ve rollerini destekleyen on milyonlarca izleyici birikimine sahip prestijli bir eğlence platformu olan Kâinat Güzeli Tayland ile ortaklığın, toplumda değişim yaratmaya yönelik işbirlikçi çaba için olumlu bir yön olduğu kanıtlandı. Miss Universe Tayland tacı, Bitkub Chain’in ilk oyna-kazan oyunu olan ‘Morning Moon Village’da sınırlı sayıda bir NFT projesine de sahip olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Beincrypto.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku