Analist Uyardı: Bu 3 Altcoin Düşecek!

107

Yakından takip edilen bir kripto para analisti ve yatırımcısı olan Justin Bennett, 3 altcoin projesinde düşüşler yaşanacağını Twitter hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Bahsedilen altcoin projeleri ise; Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve Chainlink (LINK) olduğu ve henüz bir düzeltme gerçekleştirmediği konusunda takipçilerini uyarıyor. Kriptoarena.com olarak analistin yakından takip ettiği altcoin’leri paylaşıyoruz.

Analist, Ethereum ile ilgili düşüncelerini takipçileri ile paylaştı

Kripto para analisti ve yatırımcısı Justin Bennett, Twitter hesabında bulunan 101.300 takipçisine Ethereum(ETH)’un azalan bir fiyat aralığında alım- satım işlemleri yapıyor olabileceğini ve bu durumun önde gelen akıllı sözleşme(Smart Contract) platformu için daha fazla olumsuzluk yaratabileceğini paylaşımında dile getiriyor:

Bu seviyenin yakınında oluşacak hareketlilikler, genellikle ters yönde uzatılmış başka hareketleri tetikler. Ethereum mükemmel bir örnektir. Ayın 15’inde, 1.200 dolar seviyesinin üzerindeki fiyat şuan için bir problem gibi görünüyor. 900 dolar ve 780 dolarda destek var. Ethereum muhtemelen ikinci destek seviyesini ziyaret ediyor.

Lider altcoin projesi Ethereum(ETH) şu anda yüzde 6.73 düşüşle birlikte, 1.078 dolar seviyesinden piyasalarda işlem görmeye devam ediyor.

Analistin incelediği diğer iki altcoin projesi

Justin Bennett’in incelediği diğer altcoin projelerinden bir diğeri ise, birden fazla blockchain’i tek bir birleşik ağa bağlamayı amaçlayan protokol olarak yaratılmış Polkadot(DOT). Bennett’e göre, DOT simetrik bir üçgen formasyonundan uzaklaşmış olabilir ve bu durumla birlikte düşüşün 5 dolar seviyesinden olabileceği söylüyor:

Polkadot (DOT), 7 dolar fiyat seviyeleri aralığında bir dirençle karşı karşıya. Son üçgenden ölçülen hedef, henüz karşılanmayan 5 dolar fiyat seviyesinde.

Polkadot blockchain ekosisteminin yerel altcoin’i DOT, son 24 saatte yüzde 8.80 oranında bir düşüşle 7.44 dolar fiyat seviyelerinden işlem gerçekleştirmeye devam ediyor. Yatırımcı ve kripto para analisti Bennett’in yakından takip ettiği bir diğer altcoin ise, daha düşük zaman dilimleri içerisinde, çapraz desteğini ihlal etmesinden sonra yeni bir düşüş gerçekleştirmek için hazır olduğunu söylediği merkeziyetsiz oracle ağı projesi olan Chainlink(LINK). Analist Chainlink’in yerel token’i ile ilgili olarak paylaşımında şunu söylüyor:

Chainlink (LINK) 4.00 doları geçti ve yukarıya doğru ilerleyecek.

Ancak şu anda Chainlink(LINK), son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 9.50’nin üzerinde gerçekleşen düşüşle birlikte 6.68 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku