Analist Joe Parys Yatırım Yaptığı 4 Altcoin Projesini Açıkladı

122
Bitcoin (BTC), ivme kaybederken analistlerin dahi yakından takip ettiği bir isim olan Joe Parys, kritik açıklamalar yaptı. Analist, yatırım yaptığı 4 altcoin projesini açıkladı.

 

Analist, Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Cardano (ADA) ve Solana (SOL) aldı

Analistlere fiyat analizi ve metrikler konusunda eğitim veren Parys, kripto piyasasında bulunan mevcut birçok fenomeni yetiştirdiği biliniyor. Piyasa için çok önemli bir isim olan ünlü uzman, Bitcoin ve altcoin projeleri hakkında lginç değerlendirmelerde bulundu. Daha önce Bitcoin yatırımları ile gündemden düşmeyen başarılı stratejist, son dönemlerde ise daha çok altcoin yatırımı yaptığını ifade etti. Analist, her ne kadar düşük piyasa değerli altcoin’ler satın almasa da, Joe Parys’nin yatırım yaptığı ürünler süreç ilerledikçe ciddi miktarda değer kazanıyor.
Joe Parys’nin son yaptığı açıklamasına göre ünlü milyarderin bu 4 tane altcoini satın aldığı öğrenildi: Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Cardano (ADA) ve Solana (SOL). Her zaman yatırımı çeşitlendirmenin önemine değinen uzman, şuan itibariyle gayrimenkul, altın, gümüş, Bitcoin ve bu 4 altcoin’e sahip olduğu bilinmekte. Petrol yada enerji yatırımlarına yönelmeyen Parys, ilerleyen süreçte Ethereum‘un rakibi olarak görülen bu altcoin’lerin ciddi bir boğa yaşayacağını iddia ediyor.   Halen Bitcoin ve kripto para piyasası için boğa koşusunun sonuna gelinmediğine inanan Parrys, 2022 yılı bitmeden bir yükseliş serüveni daha yaşanacağına inanıyor.

 

Metaverse tabanlı altcoin, ayın başından beri yükseliyor

Kripto para piyasası bugün sert bir düzeltme yaşarken, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) sert çakıldı. Metaverse altcoin’ler de ivme kaybetti. Ancak, dün, birçok metaverse tabanlı altcoin yüzde 5’ten fazla arttı. Fiyat artışları, bu hafta balina alımının ve metaverse sektörünün benimsenmesinin bir sonucu. Balinalar dipten metaverse tokenleri biriktirdikçe, bu altcoin’ler ayın başından bu yana önemli ölçüde yükseliyor. Ayrıca, BlockFi’nin ABD dışındaki müşteriler için önde gelen metaverse tokenlerinin alım satımını başlatması da fiyat artışlarına neden oldu.
ApeCoin (APE)'de Kritik Gelişme: APE Tutulamıyor
ApeCoin (APE), son iki hafta içinde mükemmel bir performans gösterdi. Kripto piyasası büyük düzeltmeye tanık olurken, APE fiyatı neredeyse yüzde 50 artarak yaklaşık 26 dolara yükseldi. Bununla birlikte, APE tokenleri bir yıl boyunca kilitli kaldığından, Otherside metaverse lansmanından sonra fiyat 16 dolara düştü. Düşüşe rağmen, Ethereum balinaları dipten alımlar yaptı. Ayrıca, dün oylanan ApeCoin staking ve yönetimin yeniden yapılandırması kesinlikle başka bir ralliyi tetikleyebilir. Decentraland (MANA) da balinaların dipten alımı ve BlockFi tarafından alım satım için kullanılabilirlik ile son zamanlarda fiyat artışına tanık oluyor. MANA, Ethereum balinaları tarafından son 24 saat içinde satın alınan ilk 10 tokenden biri. MANA, 1 Mayıs’tan bu yana yaklaşık yüzde 20 arttı. Son zamanlarda, Standard Chartered ve Fidelity Investments, Decentraland aracılığıyla metaverse’de arazi alanına girdi.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku