Teknik Analist: Cardano (ADA)’nun Yükselişi Buna Bağlı!

73
Popüler YouTube kanalı Coin Bureau’nun ev sahibi, Cardano (ADA)’nun gelecekteki fiyat hareketine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. ADA, an itibariyle 0.77 dolardan işlem görüyor.

 

Cardano, neden kötü performans sergiliyor?

Piyasada Guy olarak bilinen analist, 2.03 milyon abonesine Cardano’nun sahne arkasında benimsenme yönünden bir patlamaya tanık olduğunu söylüyor. Analist, “Benzersiz Cardano cüzdanlarının sayısı yüzde 50’den fazla arttı. Cardano varlıklarının sayısı iki katından fazla arttı, düzinelerce DApp [merkeziyetsiz uygulama] dağıtıldı, yüzlerce Cardano DApps geliştiriliyor. Bu, perakende yatırımcılardan ve kullanıcılardan  ADA için hala çok fazla talep olduğunu gösteriyor. Kurumsal yatırımcılardan da ADA için önemli miktarda talep geliyor.” ifadelerini kullandı.

Cardano’nun neden düşüşte olduğu konusunda Guy, ADA’nın Bitcoin (BTC) ile yüksek oranda ilişkili olduğunu söylüyor. Fintech şirketlerinden gelen yoğun satışların da ADA’nın mevcut fiyat hareketini etkilediğini söylüyor. Uzman, “Bu güçlü talebe rağmen ADA’nın fiyatının düşmeye devam etmesi tek bir anlama gelebilir. Başka bir yerden daha fazla satış baskısı geliyor. Tahminim, ekiplerini yoğun bir şekilde genişleten, ortaklıklar kuran, yaklaşan Cardano projelerini destekleyen ve hatta Cardano altyapısı oluşturmak için kripto para ile ilgili şirketleri doğrudan satın alan IOG Input Output, Emurgo ve Cardano Vakfı. Bunun uzun vadede ADA için ciddi bir büyümeye yol açacağına şüphe yok, ancak bu satış baskısının kısa vadede ADA’nın fiyat potansiyelini bastırdığına da şüphe yok.” açıklamasını yaptı.

 

ADA fiyatı, yaklaşmakta olan güncellemelere bağlı

Cardano’nun fiyatının ne kadar yükselebileceği konusunda analist, bunun ekossitemin gelecekteki gelişmelerine bağlı olacağını söylüyor. Analist, “Bu sabit satış baskısını Cardano’nun devasa piyasa değeriyle birleştirdiğinizde, ADA kısa vadede buradan 2 kat daha fazla yükselecek kadar şanslı olacak. Ancak ADA’nın uzun vadeli potansiyeli söz konusu olduğunda bu çok farklı bir konu. ADA’nın uzun vadede ne kadar yükseğe çıkabileceği nihayetinde Cardano’nun yaklaşmakta olan kilometre taşlarına bağlı.” ifadelerini kullandı.

Cardano CEO’sundan Çarpıcı Bitcoin Yorumu Geldi

Cardano araştırma ve geliştirmesinden sorumlu olan Input Output Global’ın (IOG) CEO’su Hoskinson, bugün ilginç bir tweet paylaştı. Hoskinson’a göre, projenin geliştiricileri, kullanıcıların çeşitli protokollerde paylaştırmak için ADA’larını kilitlemelerini zorunlu kılsaydı, Cardano’nun TVL’si 19 milyar dolardan fazla bir değere sahip olabilirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku