Bloomberg Analisti Ethereum Rakibi Altcoin’e Dikkat Çekti

610

Kripto para piyasalarında takip edilen bir isim olan kıdemli Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, “Ethereum Killer” olarak adlandırılan birkaç altcoin hakkında yorum yaparak, bu altcoin’in diğer “Ethereum Killer” altcoin’lere karşı üstünlük kurduğunu belirtti. Detaylar ise şu şekilde…

“Solana diğer Ethereum rakiplerine göre daha üstün”

Paylaşılan yeni bir Crypto Outlook raporunda Mike McGlone, akıllı sözleşme platformu olan ve “Ethereum katili” olarak adlandırılan Solana’nın (SOL) diğer sözde “Ethereum katillerini” arkasında bıraktığını ve bu durumun da Solana’nın piyasa değerine göre ilk beş kripto varlığında yerini almasıyla sonuç bulması gerektiğini ekledi.

Bu Kritik Gelişme Solana Fiyatına İvme Kazandırabilir

Popüler Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, gözde ETH rakipleri hakkında yaptığı yorumlarda Solana’ya dikkat çekerek şu sözleri ekledi:

Kripto para piyasasının olgunlaşması sonucunda Solana’yı ilk beşte görebiliriz. Ancak Bitcoin, Ethereum ve dolara sabitlenmiş stablecoin‘ler kalıcı şefler olmaya devam ediyor…

Şu anda 6. sırada bulunan Solana (SOL)’nın, özellikle son birkaç yılda pump’lanan ve daha sonra çakılan sayısız sözde ‘Ethereum katilleri’ ile karşılaştırıldığında, en iyi görünen Ethereum rakibi olduğunu düşünüyorum.

Analist, Bitcoin hakkında da tahminlerde bulundu

Ayrıca Bloomberg analisti lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için de yorumlarda bulundu. Popüler analiste göre, volatilite ölçümleri, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının toparlanıp ardından şu anda yaklaşık 180.000 dolar olan bir ons altının fiyatının 100 katı değerinde istikrar kazanabileceğini gösteriyor. Popüler analist BTC fiyatı hakkında yaptığı tahminde şu ifadeleri de ekliyor:

Altının bir değer deposu olarak statüsü daha fazla rekabet için gerekli olabilir. Bitcoin fiyatı için potansiyel bir yol, altının ons başına yaklaşık 100 katı stabilize etmek ve volatilitenin önceki kalıplara dayalı olarak aşağı yönlü yörüngesine devam etmesidir.

Bloomberg, 260 günlük Bitcoin oynaklığı altına karşı kalıcı bir düşüşte göründüğü için, kripto fiyatının külçeye göre ilerlemeye devam etmesinin iyi bir nedenini gösteriyor. 2016’nın sonunda, Bitcoin-altın oranı 2017 sonunda 10x’e giderken 1 kat direnci kırdığı için bu göreceli risk ölçüsü benzer bir dip oluşturdu.

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı geçtiğimiz 24 saat içerisinde yüzde 1’lik bir artış yaşadı. Anlık olarak BTC, 39,270.44 dolardan işlem görüyor. Analist tarafından “Ethereum killer” olarak adlandırılan altcoin Solana ise son 24 saatlik dilimde yüzde 3.7 değer kazanarak anlık olarak 90.87 dolardan işlem görüyor. Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku