Deneyimli Analist Bu Altcoin’e Dikkat Çekti! BTC’den Daha İyi

57

Popüler bir kripto para yatırımcısı ve analist, ayı piyasasında bir fiyat keşif aşamasına devam ettiği için popüler altcoin projelerinden Binance Coin’in (BNB), son birkaç haftadır lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’den istikrarlı bir şekilde daha iyi performans gösterdiğine dikkat çekti.

Bu altcoin çok sağlam görünüyor

Kaleo takma adıyla tanınan deneyimli kripto para analisti, sosyal medya platformu Twitter’da 500.000’den fazla takipçisine Bitcoin hakkında düşüncelerini açıkladı. Analist, Bitcoin (BTC)’ye karşı BNB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve “gerçekten çok sağlam göründüğünü” söyledi ve fiyat keşfinde olduğunu gösteren bir tablo paylaştı. Kaleo’nun yorumları, daha önce Binance Akıllı Zinciri olarak bilinen BNB Zincirinin, kısmen “çıkış yılı” olarak adlandırılan dönemde, diğer Ethereum (ETH) rakiplerinden daha iyi performans gösterdiğini ortaya çıkaran bir raporun ardından geldi.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Yakın tarihli bir rapora göre, BNB Chain NFT sektöründe, bu yıl şimdiye kadar üstel bir büyüme yaşadı. Ayrıca ikincil satış hacimlerinde önemli bir artış ve NFT alıcılarının sayısında da dikkat çekici bir yükseliş var. Rapor, BNB Chain’in yılın ikinci çeyreğinde Ethereum’un NFT satışlarındaki hakimiyetini biraz azalttığını ekliyor . Rapora göre NFT hacmi, günlük satışlar açısından Ronin, Flow ve Polygon gibi rakiplerini geride bıraktı.

Ethereum nihayet Bitcoin (BTC)’e karşı yükselmeye hazır görünüyor

Rapor, BNB Zincirinin “çeyrek boyunca çeşitli finansal, ağ, ekosistem ve geliştirme metriklerinde daha iyi performans gösterdiği” sonucuna varıyor. Rapor, “Mayıs ayının ortasında her zincirde işlem sayısında ve gelirde gözle görülür bir artış” olduğunu belirtiyor ancak büyüklüğün BNB Zinciri için daha önemli olduğunu da ekliyor. Özellikle, son 30 gün içinde BNB, BTC’den önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi. Lider kripto para birimi söz konusu dönemde yüzde 9,2 ve BNB ise yaklaşık yüzde 34’ün üzerinde arttı. Diğer tweet’lerinde Kaleo, ETH/BTC tablosunda ETH’nin lider kripto para birimine karşı “nihayet yükselmeye hazır” göründüğünü belirtti. Analist ayrıca altcoin Litecoin’in BTC’ye karşı büyük bir dirençten çıktığını ve daha yükseğe çıkabileceğini belirtti.

bnb

BNB’nin grafiğine bakıldığında, son bir yılda popüler altcoin fiyatının yaklaşık yüzde 10,4’lük bir düşüş yaşadığı görülüyor. Geçtiğimiz bir aylık performansa baktığımızda ise BNB yaklaşık yüzde 30,4 yükseldi. Son 14 günde yaklaşık 27.7’lik iyi bir yükseliş performansı sergileyen BNB, beride bıraktığımız haftada ise 11.6’lık yükselişle yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku