Kıdemli Analist: Bu Altcoin Bitcoin’den Daha İyi Performans Sergileyecek

2.972

Yakından takip edilen bir stratejist, altcoin Ethereum (ETH)’un kripto para piyasasının geri kalanını gölgede bırakacak etkileyici bir ralli için hazırlandığını düşünüyor.

Ethereum, yeni bir ralli için hazır görünüyor

Justin Bennett, 90.400 Twitter takipçisine, altcoin ETH’nin Bitcoin (BTC) işlem tablosundaki yerinin, iki numaralı kripto para biriminin 0,105 ve 0,160 BTC seviyelerine sıçradığını görebileceğini, bu da yazımızın hazırlandığı sırada yaklaşık 6 bin dolar ve 9.100 dolar fiyat seviyesine eşit olduğunu şöyle ifade ediyor:

ETH/BTC hazır görünüyor.

ETH’nin önümüzdeki birkaç hafta içinde hemen hemen her şeyi geride bırakacağını düşünüyorum.

Altcoin Ethereum/ Bitcoin - Kaynak: Justin Bennett/Twitter
Altcoin Ethereum/ Bitcoin – Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Analist, daha geniş kripto eğilimleri göz önüne alındığında, BTC’ye ek olarak altcoin ETH’nin yatırımcılara kripto piyasasının nereye gittiğine dair ipuçları sunabileceğini şöyle değerlendiriyor:

Herkes bu döngü hakkında ipuçları için BTC’ye bakıyor. Peki ya altcoin ETH öncü gösterge haline gelirse?
Yarım trilyon dolarlık piyasa değeri ve %19 oranındaki piyasa hâkimiyeti ile Ethereum beceriksiz değil. Bence, her ikisine de eşit derecede dikkat etme zamanı.

Altcoin ETH için bu seviyelere dikkat!

Bennett daha sonra altcoin Ethereum’un fiyat seviyelerine bakıyor. 4.000 dolar fiyat seviyesini kritik destek seviyesi olarak belirtiyor ve 4.600 doların kırılmasını çok daha yüksek bir fiyat seviyesi için bir şans olarak görüyor. Konuya ilişkin olarak analist şöyle söylüyor:

Altcoin ETH potansiyeli 4 bin doların üzerinde daha düşük, bana boğa gibi görünüyor.

4.400 dolar direnç noktası olarak beliriyor. 4.600 doların üzerinde ise ay biz geliyoruz!

"<yoastmark

Yazımız hazırlanırken altcoin ETH, son 24 saatte %6,6 oranında düşüşle, 4.512,02 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para birimini değerlendiren Justin Bennett, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.500 dolardan düştükten sonra, BTC bir ralli yapmayı umuyorsa, Bitcoin’in 55 bin dolar fiyat seviyesini tutması ve 60 bin doları aşması gerektiğini şu şekilde belirtiyor:

63 bin dolarlık bölgeye geri dönüş için burada bir ralli oldukça iyi görünüyor.
Hatta 55 bin doları tutması ve 60 bin doları ise aşması gerekiyor.

Kaynak: Justin Bennett/Twitter
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Takip eden bir tweet’te Bennett, BTC fiyat grafiğinde, kırmızı bir mum yanında savaşabildiği sürece iyimserliğini koruyor. Bu değerlendirmesini ünlü stratejist şöyle açıklıyor:

BTC, şu ana kadar çok iyi.

Kaynak: Justin Bennett/Twitter
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bitcoin, yazımız hazırlanırken 59.141,34 dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor. Bitcoin ve altcoin Ethereum ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku