Popüler Analist: Ethereum ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Düşebilir!

782
Kripto para piyasasında yakından takip edilen  analist Justin Bennett, Bitcoin (BTC)’in yeniden ivme kazanabileceğini söylerken, üç popüler altcoin projesini analiz ediyor.

 Ethereum, 3800 dolara düşebilir

Altcoin analizine başlamadan önce, Bitcoin’e dikkat çekti. Bennett, BTC’nin bu hafta hatırı sayılır bir yükseliş yapacağını düşünmüyor. Analist, “Birçoğunun Bitcoin’den devsa bir yükseliş beklediğini biliyorum, ancak kısa vadede bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum” ifadesini kullandı. Analiste göre, BTC’nin 66 bin dolara ve daha sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine, 70 bin dolara ulaşması için günlük kapanış bazında 63.300 doların üzerine çıkması gerekecek. BTC, kısa vadede 55 bin dolar seviyesini test edebilir. Ancak Bennett, lider kripto para biriminin orta vadede yeniden yükselişe geçebileceğini söylüyor.

Altcoin piyasasına gelince, trader, Ethereum’un potansiyel olarak 3.800 dolardan destek bulmadan önce 4 bin dolarlık destek bandını yeniden test edeceğini belirtti. Analist, “ETH, son zamanlarda birkaç kez bahsettiğim 4.200 dolarlık seviyede tutunmaya çalışıyor. Bu bölgeden bir sıçrama, Ethereum’u 4.400 dolara geri götürür. 4.200 doların altındaki bir düşüş, 3.800 dolar ile 4.000 dolar arasındaki destek bölelerin test edilmesine neden olacak. 4.bin dolarlık seviyenin yeniden test edileceğini düşünüyorum. Tabii ki bu olacağı anlamına gelmiyor ama her ihtimale karşı hazırım.”  ifadesini kullandı. Ethereum, an itibariyle 4. 064 dolardan işlem görüyorken, kripto analisti son zamanlarda lider altcoin ETH için 3.800 ila 4 bin dolar arasındaki seviyeye işaret etti.

Altcoin kahini, LINK ve VET için ne öngörüyor?

Bennett, daha küçük sermayeli altcoin projelerine geçerken, Chainlink’in (LINK)’in düşüş yaşayabileceğine işaret ediyor. Analist, “Şu anda LINK beklendiği gibi 28 dolardan bir miktar destek alıyor. Bunun altında bir kapanış, altcoin’i 24 dolar ve potansiyel olarak 21 dolara düşürebilir.” açıklamasını yaptı. An itibariyle, LINK 26.80 dolardan işlem görüyor.

Bennett ayrıca, VeChain (VET)’i de inceliyor. Altcoin sadece üç gün önce 0.175 doalra ulaştıktan sonra, analist  “her ihtimale karşı herkesin 0.12 dolarlık alanını yeniden test etmeye hazırlanması gerektiği” konusunda yatırımcıları uyarıyor. Ancak, Bennett, orta vadede fiyat için iyimser görünüyor. VeChain an itibariyle 0.129 dolardan işlem görüyor. Son olarak,  analist, bir bütün olarak kripto para piyasası hakkında şunları söylüyor:
Toplam kripto piyasa değeri, iyi görünüyor. 2.4 trilyon dolarlık alan destek seviyesi. Önümüzdeki birkaç hafta bizi nereye götürür bilmiyorum ama bu döngü 2022’ye kadar uzarsa şaşırmayın. Şu anda beklenti bu yönde. An itibariyle, toplam kripto piyasası değeri 2,5 trilyon dolar civarında seyrediyor.

Daha fazla altocin haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilierisniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku