Usta Analist: Bu 3 Altcoin, Satın Alma Sinyalleri Veriyor!

32

Kripto yatırımcısı ve analist Michaël van de Poppe, boğa piyasalarına devam etmek için hazırlanırken alım sinyalleri verdiğini söylediği yükselen üç altcoin hakkında önemli yorumlarda bulundu. İşte Van de Poppe’nin analizinin detayları…

Analist: BTC/SKL ikilisinin olumlu bir risk/ödül oranı var

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, SKALE’in 2. katman ağındaki yerel token olan SKL’nin Bitcoin ile karşılaştırıldığında, BTC/SKL ikilisi açısından büyük ölçüde olumlu bir risk/ödül oranı sunduğunu söylüyor. Analist, 0.0000079 seviyesini BTC/SKL ikilisinin altcoin piyasasında uzun soluklu olabilmesi için önemli bir giriş noktası olarak adlandırıyor. Van de Poppe, analizinin devamında ise şunları söylüyor:

FOMO (kaçırma korkusu) candle’larını satın almadığınız gerçeğinin üzerinde büyük bir risk/ödül oranına sahip olursunuz ve evet bu biraz zaman alıyor olabilir. Ama hey, ticaret budur, yatırım budur,  bunlar zaman alır… Çöküşlerde bile, bir ton para kazanmanız mümkün. Likiditeye sahip olmalısınız. Cojone’larınız olmalı ve eğer buna sahipseniz, o zaman büyük miktarda para ticareti ve yatırım yapabilirsiniz.

MATIC’in altcoin piyasalarındaki durumu takdire şayan

Yatırımcının izleme listesinde, son beş ayda yüzde 11,200’lük artışla ve milyarder Mark Cuban’ın yatırımları ile kendini güvence altına alan Ethereum tabanlı ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) var. Van de Poppe’ye göre, MATIC/BTC 0,000045 seviyesinde çok güzel bir giriş noktası sunuyor. Analist sözlerine şöyle devam ediyor:

MATIC bile bize aynı etkiyi gösteriyor. Tamamen geriden geldi ve şimdi bunun bir konsolidasyon olduğunu ve gerçekten herhangi bir şekilde yeniden test yapmaya gerek kalmaksızın bunu görebiliyoruz. Oraya varırsa bile, muhtemelen önceden bu altcoin’e yatırım yapıp bekliyor olmalısın.

Analist: Bu altcoin değerini dördüncü kez test ettiğimizde direncinin kırılacağını düşünüyorum

Van de Poppe’nin radarındaki üçüncü kripto para, merkezi olmayan borç verme platformu Kava’dır. Van de Poppe, KAVA/BTC’deki 0.00008 seviyesini ideal bir giriş noktası olarak adlandırıyor. 100 ve 200 günlük hareketli ortalamaları desteklere çevirmenin yeni zirvelere doğru bir ralli için harika bir onay olacağını şu ifadelerle belirtiyor:

Gelecekte büyük bir çöküş yaşarsanız, bunu kullanın. Birçok altcoin projesinin de aynı şeyi yapacağını varsayıyorum. Bu örneklerden biri olan KAVA, bu dönemde 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların altında. DIA ve SWIPE ile aynı, ancak burada olduğu gibi tekrar kırıldığında ve akabinde tekrar ters döndüğünde, büyük olasılıkla 0.00011 direncini dördüncü kez test edeceğiz. Direnci dördüncü kez test ettiğimizde, direnç bölgesine [0.00018] doğru bir kırılma yaşanmasının mümkün olduğunu düşünüyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku