BTC, XRP, BNB, YFI, UNI, DOGE Fiyat Analizi: Düzeltme Bitti mi?

58

Devam eden düzeltmeye rağmen, bazı kripto paralar bugün fiyat artışı gösterebilir. Temelde, Cardano (ADA) dünden bu yana yüzde 11 artışla en çok kazanan coin oldu. Peki piyasada devam eden düşüş trendi bu hafta devam edecek mi?

BTC / USD

Bitcoin (BTC), dünden bu yana1,52 artarak 34 bin dolar seviyesindeki desteğin üzerine çıkmayı balşardı. Düzeltmeye rağmen, Bitcoin (BTC) düşen kanalı kırmadı, bu da ayıların piyasadaki durumu hala kontrol ettiği anlamına geliyor. Bu nedenle, alım işlem hacmi düşüktür. Bu durumda, boğalar 35 dolar seviyesini tutamazsa, fiyat bu hafta 30 bin dolar‘a düşebilir. Bitcoin, an itibariyle 36.955 dolardan işlem görüyor.

XRP/USD

XRP, yüzde 4 fiyat artışı ile Bitcoin’den (BTC) daha fazla kazanç sağlıyor. XRP, Bitcoin (BTC) ile benzer fiyat hareketleriyle karşı karşıya çünkü toparlanma büyük bir ticaret hacmi tarafından desteklenmiyor. 0,75 dolarlık destek şu ana kadar test edilmediğinden, yakında destek seviyesine bir düşüş olabilir. Bu durumda, devam eden yükseliş, keskin bir fiyat düşüşünden sonra bir düzeltme olarak değerlendirilebilir. XRP, an itibariyle 1,01 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance borsasının yerel coin’i Binance Coin (BNB), yüzde 3 oranında artarak genel anlamda piyasayı takip etti. Binance Coin (BNB), günlük grafikte desteği 296 dolar’da tekrar test etti. Fiyat bu seviyenin üzerinde işlem görmeye devam edene kadar, boğalar ayılardan daha güçlü olacak. Alıcılar 350 dolar ‘ın üzerinde sabitleyebilirlerse, 378 dolar’daki direnç yakında elde edilebilir. Binance Coin, an itibariyle 329 dolardan işlem görüyor.

YFI/USD

Yearn. finance (YFI), son 24 saatte yüzde 6 artarak diğer kripto paralara göre daha fazla büyüme gösterdi.Günlük zaman diliminde, YFI düzeltmesini bitirmek üzere. Satış işlem hacmi önemli ölçüde azalır. Bu nedenle, MACD göstergesi yakında yeşile dönebilir ve devam eden fiyat yükselişi etkisini onaylayabilir. Bu gerçekleşirse, DeFi coin’i önümüzdeki birkaç gün içinde 50.000 dolarlık hayati işarete geri dönebilir. YFI, an itibariyle 42,154 dolardan işlem görüyor.

UNI/USD

Uniswap (UNI) fiyatı dünden beri aynı kaldı. Uniswap’ın (UNI) fiyat değişimi sadece  yüzde 0.27’yi oluştursa da, altcoin hayati öneme sahip 20 dolar işaretinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Şu anda, ne boğalar ne de ayılar henüz inisiyatifi ele geçirmediğinden, 20 ila 25 dolar arasındaki yatay aralık önümüzdeki günler için daha olası bir senaryo. UNI, basın zamanında 24,7 dolardan işlem görüyor.

DOGE/USD fiyat analizi

DOGE dünden bu yana sadece yüzde1.80 arttı. DOGE, son birkaç gün içinde satış hacmi düştüğü için çok yükseliş eğilimi gösteriyor. Böylece volatilite minimum seviyelere indi, bu da yakında keskin bir hareket olabileceği anlamına geliyor. Daha olası senaryo, direncin gelecek hafta 0,34 dolardan yükselmesidir. DOGE, an itibariyle 0.3015 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku