Analist Lark Davis’e Göre İkinci Çeyrekte Bu Altcoin’lerin Yıldızı Parlayacak!

0 174

Kripto para analisti ve hisse senedi yatırımcısı Lark Davis, şu anda beş düşük maliyetli altcoin’i yakından takip ettiğini ve bunlardan ikisinin devasa rakamlara ulaşacağına inandığını söyledi.

Sadece 0,33 dolar fiyatla satılsa da, listesindeki ilk altcoin olan Polygon, 1,8 milyar dolar ile yüksek bir piyasa değerine sahip.

“Yüksek piyasa değerine rağmen, şu anda bunun ciddi bir potansiyele sahip bir altcoin olduğuna inanıyorum ve bu, daha geniş pazarın şu anda gerçekten anlamadığı ve göz ardı ettiği bir altcoin.”

Davis, Polygon’un daha büyük pazar payına sahip diğer birçok blockchain’den daha büyük bir ekosisteme sahip olduğunu ve Polygon’un değerinin artacağını düşünmesinin nedenleri olarak yaklaşan birkaç entegrasyondan bahsetti.

Listesinde bir sonraki altcoin, Davis’in “canavar” olarak etiketlediği Injective Protocol (INJ). Halen test net aşamasında olan Injective, İkinci Katman teknolojisi sayesinde sıfır işlem ücreti ticareti sunuyor.

Injective ayrıca vadeli işlem sözleşmeleri dahil olmak üzere türev alım satım hizmeti sağlıyor. Injective’in ana ağı piyasaya sürüldüğünde, 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmasını bekliyor.

Davis ayrıca Marlin’i (POND) listesine ekledi. Yüksek performanslı katman sıfır blockchain ağı, merkeziyetsiz finans (DeFi) için yüksek kaliteli altyapı sağlamaya yöneliktir.

Listedeki dördüncü altcoin, Davis’e göre hafife alınan ancak güçlü bir DeFi protokolü olan Kava.

Kava, yatırımcıların kendi platformunda düşük fiyatlı ücretler karşılığında borç vermesine, ödünç almasına, kazanmasına ve takas etmesine olanak tanır. Aynı zamanda pazara yeni bir ürün grubu getiriyor.

Kava’da uzun süredir yükselişte olan Davis, bunun bir milyar dolarlık piyasa değeri kripto varlığı olacağına inanıyor.

Listenin sonuncusu Open Ocean (OOE). Hala token satışı aşamasında, ancak Davis’in listesinde yer alıyor çünkü bu altcoin Binance da listeleniyor.

“Binance neredeyse her zaman yatırım yaptıkları coinleri listeler.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku