Analist: Bu Altcoin’in Koşacak Daha Çok Yeri Var!

39

Son zamanlarda oldukça popüler olan Yeni Zelanda merkezli kripto analisti Lark Davis, Twitter’da gelecekte lider altcoin Ethereum (ETH)’un 2 trilyon dolarlık bir piyasa değeri görebileceğini söyledi.

Analist: Altcoin ETH’nin Apple’ın 2 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşması uzak değil

Yeni bir YouTube videosunda konuşan Davis, izleyicilere Ethereum’un Apple’ın 2 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşmaktan çok uzak olmadığını söyledi. Davis, altcoin Ethereum’un merkezi olmayan finansa (DeFi) ve takas edilemez tokenlere (NFT’ler) katılımının altını çizdi.

The Daily Hodl tarafından paylaşılan habere göre Davis şunları söyledi:

Gelecekte, altcoin Ethereum için 2 trilyon dolarlık bir piyasa değerinin aslında o kadar da çılgın olmadığını söyleyebilirim. Demek istediğim, şu anda Apple göz önüne alalım… Apple için şu anda piyasa değeri 2 trilyon doların biraz üzerinde, neredeyse 2,1 trilyon dolar. Böylece, şu anda NFT’ler ve DeFi ile kripto evrenin bir yerleşim katmanı olan Ethereum, ödemeler ve bunun gibi şeyler için günlük yerleşim olarak görebiliriz. Deli olmama rağmen, bence bu kötü çocuğun kaçacak çok yeri var.

Merkezi olmayan borsalar hacim olarak artıyor

Ünlü analist Lark Davis, merkezi olmayan borsaların hacim olarak arttığını ve altcoin Ethereum (ETH) için yükseliş sinyalleri verdiğini belirtti:

Kullanıcı sayısı burada hala muazzam bir üstel büyüme potansiyeline sahip, bu yüzden bu akılda tutulması gereken öneme haiz bir şey. Ayrıca, son 12 ayda kesinlikle %8,500 oranında patlayan ademi merkeziyetçi borsa hacmini gördük, böylece kullanıcı tabanını görebiliyoruz, Ethereum’un gerçek ekonomisi çılgın büyüyor çünkü Ethereum’da yapabileceğiniz şeyler gerçekten var.

Davis ayrıca Ark Invest’ten Cathy Wood tarafından altcoin Ethereum’a verilen ilginin altını çizerek şunları kaydetti:

Cathy Wood’un Ark Invest’i ilk kez altcoin Ethereum satın aldı. Grayscale Ethereum Trust’ın 639 bin hissesini satın aldı. Bu gerçekten çok şaşırtıcı. Bu, Ark Invest’in giderek daha fazla Ethereum’u araştırdığı anlamına geliyor. Altcoin Etheruem’in değer önermelerinin ne olduğunu anlıyorlar. Bu çok önemli çünkü Cathy Wood’un Ark Invest’i, birçok insan onun ne satın aldığına, şirketinin neye yatırım yaptığına dikkat ediyor, bu yüzden Ethereum’a giriyorlar, bu şimdi çok önemli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptoglobe.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku