Usta Analist: 5 Altcoin Haziran’da İnanılmaz Yatırım Fırsatı Sunuyor

94

Altcoin Daily sunucusu ve kripto piyasası analisti Aaron Arnold, haziran ayı için yaptığı düşük fiyatlı ilk beş kripto para seçimini açıklıyor. Yeni bir videoda Arnold, 829 bin YouTube abonesine, kendisini “hafif” bir Blockchain platformu olarak tanıtan ve yeni başlatılan Mina Protokolünü (MINA) yakından takip ettiğini söyledi.

Mina Protokolünde ademi merkeziyetçilik ve izinsizlik öncelikli

Arnold, altcoin Mina’ya ilişkin değer önerisi onun kompakt olması, diğer Blockchain’lerden farklı olarak sabit bir boyuta sahip olması ve büyümeye devam etmeyeceği yönünde. Arnold konuya ilişkin olarak şunları ekledi:

Blockchain’leri sonsuza kadar 22 kilobayt olarak kalacak… Bundan daha fazlası, her kullanıcı tam bir düğüm gibi hareket ediyor, bu nedenle ademi merkeziyetçilik ve izinsizlik onlar için oldukça önemli.

Mina’nın ayrıca Three Arrows Capital gibi derin cebe sahip yatırımcıları var. Proje geçen hafta piyasaya çıktı ve hala 500 milyon dolardan fazla bir piyasa değeriyle devam ediyor.

Fırlatma rampası projesi altcoin TronPad

Arnold’un ikinci düşük fiyatlı seçimi, yeni bir fırlatma rampası projesi olan TronPad. Arnold, TronPad’in Binance Smart Chain tarafından desteklendiğini ve Binance Smart Chain Pad (BSCPAD) ile aynı işlevi, Tron Blockchain ağında yaptığını belirtiyor.

Analist, TronPad’in Arnold’un “usta pazarlamacı” olarak nitelendirdiği Tron CEO’su Justin Sun ile çalıştığını da ekliyor. Arnold, altcoin TronPad’in bir noktada 286 milyon dolardan fazla bir piyasa değeri olan BSCPAD’ın sahip olduğu benzer bir piyasa değerine de sahip olabileceğini iddia ediyor. CoinGecko’ya göre, TronPad halihazırda yaklaşık 26 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Olympus DAO enflasyon sorununu çözmeyi amaçlıyor

Üç numaralı kripto para, projenin Twitter biyografisine göre “sabit olmadan istikrarı ve öngörülebilirliği destekleyen volatil bir algoritmik para birimi” olan Olympus DAO (OHM)’dur. Proje, dünyanın çeşitli bölgelerinin karşı karşıya olduğu enflasyon sorununu çözmeyi amaçlıyor. Halihazırda OHM, 68,93 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 211 milyon dolar civarında işlem hacmine sahip.

Altcoin Fear, oyun oynamayı korku ile entegre ediyor

Sırada, korkuyla ilgili NFT’ler geliştiren, değiştirilemez bir token (NFT) ve oyun projesi olan Fear var. Proje, altcoin Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiştir. Arnold, altcoin Fear’ın şu an da benimsenmiş başarılı ürünlere sahip olduğuna şu açıklamalarında yer veriyor:

Whack It adlı orijinal oyunlarını oynayan milyonlarca ve milyonlarca izleyiciye ve milyonlarca ve milyonlarca takipçiye sahip tonlarca YouTuber görebilirsiniz… Yani zaten tonlarca insanın oynadığı ve tonlarca insanın yayınladığı bu başarılı oyuna sahipler ve şimdi temelde NFT’leri ve oyun oynamayı korku ile entegre etmek.

Virtue Poker (VPP) çevrimiçi bir kumar projesi

Son olarak Arnold, Malta’nın kumar düzenleyicisiyle bir lisans anlaşması olan altcoin Ethereum tabanlı çevrimiçi kumar projesi Virtue Poker’i (VPP) öne çıkarıyor. Analist, projede Phil Ivey ve eski Celtics oyuncusu Paul Pierce gibi efsanevi poker profesyonellerinin yer aldığına dikkat çekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku