DeFi Platformu KeyFi, Token’ını Binance Smart Chain’de Çıkardı!

0 56

Merkeziyetsiz finans protokolleri (DeFi’lar) genelinde varlık yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir platform olan KeyFi, token’ını Binance Smart Chain’de çıkardığını duyurdu. Duyuruda önemli listeleme, stake etme ve geliştirme detaylarına ilişkin olarak bilgilere yer verildi.

Protokolden yapılan basın açıklamasına göre, KeyFi token 28 Mart 2021’de Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya sürüldü. Ayrıca KeyFi, token’ının önde gelen BSC tabanlı merkeziyetsiz borsa olan PancakeSwap’de (CAKE) listelediğini duyurdu. KEYFI sahipleri için stake etme araçları da yakın gelecekte mevcut olacak. Token’ın Ethereum (ETH) versiyonunun halen çalışır durumda olduğu gerçeği göz önüne alındığında, KeyFi çok zincirli bir protokol haline geliyor denilebilir.

KeyFi ekibi, V1 sözleşmesinin artık etkin olmayacağından dolayı tüm Uniswap (UNI) katılımcılarının varlıklarını yeni V2 sözleşmesine taşımaları gerektiğini belirtiyor. Ardından toplulukla yapılacak oylamanın sonuçlarına göre, Binance Smart Chain’e (BSC) bir milyon KEYFI token tahsis edilecek.

Bu duyurular, KeyFi ekibinin kayda değer gelişim ilerlemesini ortaya koyuyor. KeyFi Core enstrümanı yeni bir programlama kitaplığıyla yenilendi. Bu güncelleme, KeyFi Core ve KeyFi Pro uygulamaları arasındaki entegrasyonu kolaylaştıracak. En son ayrıntılar yakında açıklanacak: KEYFI stakerlarına sınırlı “ön kayıt” erişimi verilecek.

Son zamanlarda, KeyFi protokolünde kilitli toplam değer 1.5 milyon doları aştı ve bu, DeFi meraklılarının ürüne gösterdiği ilgiyi yansıtıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku