Usta Analist: 4 Altcoin Bu Seviyelere Gelirse Fırsatı Kaçırmayacağım!

82

Popüler bir kripto para analisti ve trader, kripto para piyasası belirsiz ve durgun bir dönemden geçerken, Dogecoin (DOGE) ve üç altcoin için kritik seviyelerin haritasını çıkarıyor.

Analist Dogecoin ve Solona’yı yakından takip ediyor!

Yayınladığı yeni bir videoda, sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen analist, meme odaklı altcoin’in güçlü bir yüksek zaman aralığı destek alanına ulaştığında, Dogecoin satın almayı düşündüğünü açıkladı ve şunları vurguladı:

Bu seviyeye gelmedikçe DOGE’ye dokunmayacağım (0,08 dolar). Bu noktaya gideceğini söylemiyorum ama eğer ulaşırsa satın almayı düşüneceğim.

Analist Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı: Fiyat Yüzde 80 Değer Kaybedebilir

An itibariyle, DOGE 0,19 dolardan işlem görüyor ve Altcoin Psycho’nun 0,08 dolarlık hedefine düşüş, sekizinci en büyük kripto varlığı için yüzde 59’luk bir düşüşü temsil ediyor. Yatırımcının listesindeki bir diğer altcoin, gelişmekte olan akıllı sözleşme platformu Solana (SOL). Analiste göre SOL, 20 doların hemen altında güçlü bir talep alanına sahip. Stratejist şunları söyledi:

Buradaki bu küçük alanda çok keskin bir talep olduğunu biliyoruz (19 – 14 dolar). Birincisi, bu sıçramaya (17 Mayıs haftası) kendi başına bakabilirsiniz, ancak bu seviyede sevdiğim şey, aslında ikinci kez (21 Haziran haftası) öne çıkması. Ardından, iyileşmenin ne kadar keskin olduğunu haftalık olarak görebilirsiniz. Solana sahibiyseniz, bu görmek isteyeceğiniz bir şey ve gerçekten cesaret verici.

Solana (SOL) Fiyat Analizi: SOL 50 Dolar Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak?
 

Altcoin Psycho ayrıca, alıcıların kripto para birimini Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 63.08 dolar’a fırlatan güçlü bir temel oluşturduğu kripto türevleri borsası FTX’in yerel varlığı olan FTT’ye haftalık desteği de özetliyor ve şunları belirtiyor:

 Yalnızca yükseldiği tablolardan biri. Bu nedenle, yüksek zaman aralığı desteğinizi bulmak biraz zor… FTT’de sahip olduğumuz son tabana bakarsak, buradaki bu küçük bölgeye (8 – 12 dolar) bakıyoruz ve FTT hakkında düşünmek oldukça korkutucu. bu kadar düşüyor.

Listedeki son altcoin RUNE!

Analistin listesinde yer alan sıradaki kripto para birimi, merkeziyetsiz değişim protokolü THORChain (RUNE). Kripto strateji uzmanına göre, RUNE, boğaların Mayıs ayında 21.26 dolara parabolik bir yükseliş başlatması için bir hazırlık alanı görevi gören çok önemli bir destek seviyesinin üzerinde geziniyor. Analist son olarak şunları vurguladı:

RUNE’yi gerçekten yakından izleyeceğim. Buna benzeyen başka bir hamle başlatmak için bekleyeceğim (4 dolardan 16 dolara ralli). Sanırım bu gerçekleştiğinde, Cosmos (ATOM) içindeki birçok farklı projede büyük bir patlama göreceğimizi düşünüyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku