Popüler Analist: 5 Altcoin Boğa Koşusu İçin Gün Sayıyor!

135

Tanınmış kripto para stratejisti ve analist Michaël van de Poppe, piyasa değeri düşük beş altcoin dip seviyelere ulaşıldığını ve kripto paraların boğa döngüsüne girmeye hazırlandığını belirtti.

Skale ve Polygon uzun vadede ivme kazanacak!

Popüler trader, 352.300 takipçisine, geliştiricilerin Ethereum ile tamamen uyumlu merkeziyetsiz zincirler oluşturmasına ve sağlamasına olanak tanıyan bir blok zinciri ağı olan Skale’i yakından izlediğini söylüyot. Van de Poppe’ye göre, altcoin şu anda 0.00000629’luk ağır desteğin üzerinde işlem görmeye devam ederken Bitcoin’e (SKL/BTC) karşı konsolide oluyor. Analist şunları ekledi:

Bu, hala ralli öncesi seviyelerde konsolide oluyor. Bu bölgelerin etrafındaki girişler için harika bir fırsat.

Van de Poppe’nin izleme listesindeki bir diğer bir altcoin, kritik desteğe 0.97 dolar’dan dokunduktan sonra güçlü bir sıçrama için hazır olduğunu söylediği blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Poppe şunları vurguladı:

Bu, SKL ile aynı. Nispeten kısa sürede dibe vurduğu ve bir ralliye  hazır olduğu anlaşılan ağır destek seviyesinde. Sırada 1,35 dolar ve 1,60 dolar var.

ICON ve Fantom için kritik seviyeler

Üçüncü altcoin, hibrit blok zinciri platformu ICON. Van de Poppe, kripto para varlığının önemli bir destek seviyesinden yükseldikten sonra 0,000025’te Bitcoin (ICX/BTC) karşısında daha yüksek bir dip yapmaya hazırlandığını söylüyor. Kripto para analistine göre, yukarı yönlü bir düşük kurulum, pariteyi yüzde 64’lük potansiyel bir dalgalanmayı temsil eden 0.000041’e fırlatan tetikleyici olabilir.

Dördüncü altcoin, akıllı şehirleri güçlendirmeyi amaçlayan bir özel blok zinciri ağı olan Fantom. Van de Poppe, Fantom’un Bitcoin (FTM/BTC) karşısında 0.000006 seviyesindeki ağır destekten sıçradığını ve paritenin şimdi güçlü bir ralliyi ateşlemek için acil direncini alması gerektiğini belirtiyor ve şu noktaya odaklanıyor:

“İlgi noktaları çok açık ve 780 sat (0.0000078) civarındaki üst direnci kırmak, bunu büyük ölçüde yukarı itmeli.”

Analistin listesindeki son altcoin: Ziliqa

Van de Poppe’nin radarındaki son altcoin, yüksek verimli blok zinciri Zilliqa (ZIL). Trader, 0.20 dolarlık hedefine yüzde 233’lük bir ralli başlatmadan önce ZIL’in bir kez daha 0,06 dolardan kritik desteğe ulaşmasını beklediğini söyledi ve son olarak şunları ekledi:

USD paritesi, çoğu pazarda olduğu gibi burada konsolide oluyor. yüzde 75 düşüşle ralli öncesi seviyelere geri döndü. Faiz sıfıra yakın olduğu için dibe yakın olduğumuzu düşünüyorum. Sonraki 0,09 ABD Doları ve 0,135-0,145 ABD Doları’nı kırmak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku