Analistler Bu 2 Altcoin İçin Kar Alınabilecek Seviyeleri Açıkladı!

354

Dünya, önümüzdeki ay için çok beklenen bir etkinlik olan Vasil Hard fork’a hazırlanırken, yatırımcılar bunun heyecanıyla Cardano (ADA)”nun bugünkü durumundan uzaklaşıyor gibi görünüyor.  Axie Infinity (AXS) ise iki haftadır inişli çıkışlı bir grafik sunuyor. Kriptoarena.com olarak bu iki altcoin için kritik seviyeleri ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

Cardano değişimin eşiğinde mi?

Alonzo yükseltmesinin ağa akıllı sözleşmeler getirdiği Ağustos ayında benzer bir duygu değişikliği kaydedildi. Ancak bu duygu, teknik olarak hiçbir şey gözlemlenmediği için şu anda sadece teoride. Bu ay meydana gelen çöküşün ardından altcoin fiyatı hızlı  toparlanamayacak kadar düştü. 0,51 dolar seviyelerinden işlem gören ADA, düşük seviyelerden toparlandı, ancak şuan hala düşüş bölgesinde sıkışıp kalmış gibi görünüyor. Cardano fiyatı birkaç ayda aşırı kayıplar yaşadı. . Bu, Cardano’nun piyasa değerinin düşmesinde kritik bir rol oynadı. Altcoin fiyatı, bu ayın başlarında, iki yıldan uzun süredir görülen en düşük seviyeye geriledi  Analistlerin çoğuna göre göre, Cardano’nun şu anda kayıplardayken, hızlı toparlanma olasılığı hemen hemen yok.

Analistler Bu 2 Altcoin İçin Kar Alınabilecek Seviyeleri Açıkladı!

Ayrıca, türev cephesinde de Cardano, yatırımcıların ilgisini kaybediyor gibi görünüyor. Tüm borsalardaki tüm Vadeli İşlem sözleşmelerinin açık faizi önemli ölçüde azaldı. Bu yıl Ocak ayında 700 milyon doların üzerinde olan ”OI” şu anda 230 milyon doların biraz üzerinde bulunuyor. Vasil Hard fork’unun yaklaşmasına rağmen yatırımcılar, Cardano yatırımı yapmakla ilgilenmiyor gibi görünüyor. Dolayısıyla bu, Cardano fiyatının nereye gideceği kestirilemiyor. Hard fork geldiğinde yaşanacak fiyat hareketi, yatırımcıların buna nasıl tepki verdiğini değerlendirmede önemli bir gösterge olacak.

Alıcılar müdahale etmezse, altcoin fiyatı bu seviyeleri görebilir

Axie Infinity (AXS) ise iki haftadır inişli çıkışlı bir grafik sunuyor. Mevcut aşama daralırken, AXS yaklaşan rallilerinin kaderini şekillendirebilecek hayati bir bölgeye giriyor. 20 dolarlık bölge, potansiyel olarak aşağı yönlü bir kırılmayı başlatmak için önem kazandı. Destek seviyesinin altındaki herhangi bir kapanış, AXS’ı kısa vadeli bir düşüşe hazırlayacaktır. Nisan ayının başından bu yana, AXS BTC’nin hareketlerini takip etti ve piyasa genelindeki tasfiyelerle rezonansa girdi. Bazı önemli fiyat noktalarının altına düştükten sonra, alt, Kontrol Noktası (POC, kırmızı) yakınında 20 dolar seviyelerinde işlem gördü. Son geri çekilme, 11 Mayıs’ta 16 dolar bölgesinde on ayın en düşük seviyesine kadar gitti. Alıcılar direnç gösterse de, hacim eğiliminde bir artış sağlayamadılar.

Analistler Bu 2 Altcoin İçin Kar Alınabilecek Seviyeleri Açıkladı!

20 EMA (yeşil) ve POC’nin şu anda 21 dolarlık dirençle çakışmasıyla AXS, yukarı doğru bir hamle yapmakta zorlanabilir. Ayrıca, son iki hafta, 4 saatlik zaman diliminde bayrak direğinin ardından düşüş eğilimi gösterdi. Genel bir kural olarak, düşüş bayrağının aşağı kırılmaları, düşen trend hacimleri üzerinde daha etkilidir. Gördüğümüz gibi, mevcut flamanın oluşumu sırasında AXS için trend hacimleri düşüşte. Dolayısıyla, desteğin alt sınırının altında yakın bir sağlamlık, AXS’yi potansiyel bir düşüşe maruz bırakacaktır. Ayılar, herhangi bir yükseliş fırsatından önce 16-18 dolar aralığını test etmeyi hedefliyor. Bitcoin ile yüksek korelasyonu göz önüne alındığında, AXS, BTC kazançlarında ani bir artış kaydederse düşüş yapısını bozabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak ambcrypto
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku