Şok İddia: Cardano Fiyatı Yüzde 50 Düşecek!

61

Kripto para piyasasındaki düşüş eğilimi devam ettikçe, Cardano (ADA) fiyatı önceki günlerde yüzde 7’lik önemli bir fiyat düşüşü gördü. Mevcut piyasa al-sat seviyesi 0,53 dolar, bu da boğalar ve ayılar bir güç savaşında göründüğü için kritik bir öneme sahip. Kriptoarena.com olarak detayları Cardano (ADA) teknik fiyat analizi aktarıyoruz.

ADA 0.25 doları tekrar ziyaret edecek mi?

Art arda yedinci hafta kaybından sonra trendde bir geri dönüş görünmüyor. Destek 0,50 dolar olarak belirlendi ve boğalar fiyatları yükseltmeye çalışıyor. Fiyatlar 0,60 dolar direnç seviyesine ulaştığında boğalar geri dönüyor. Ek düşüşleri önlemek için fiyatların doğru tutuşu veya desteği, büyük olasılıkla 0,5 dolardan bulması gerekecek. Tanınmış bir kripto para uzmanı olan Benjamin Cowen, kripto para birimleri için ayı piyasasının kötüleşmesi halinde, Cardano (ADA) için belirli fiyat tahminlerine sahip olduğunu açıkladı. Cowen, yeni bir strateji oturumunda Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’ya baktığını ve paritenin önemli bir düşüşün ortasında olduğunu söyledi.

Şok İddia: Cardano Fiyatı Yüzde 50 Düşecek!

ADA/BTC çifti, 0,0000085 BTC veya 0,25 ABD doları olan 2018 ayı piyasası dibini tekrar ziyaret ederse, Cowen, Cardano’nun değerinin yarısından fazlasını kaybedeceğine inanıyor. Analiste göre ayı piyasasındayız. Ayı piyasasında altcoin’lerin tamamen yok edildiğini ve bu altcoin’lerin Bitcoin değerinin aşağı piyasada ve boğa piyasasında tamamen yok olduğunu belirtti. Cardano değeri, Bitcoin’in ayı piyasasında ulaştığı fiyatların altına düşerse, ADA değeri yüzde 55 daha düşecek. ADA, mevcut fiyatından yüzde 55 düşerse, yaklaşık 0,25 dolar değerinde olacaktır. Yani bu başka bir yüzde 50’lik düzeltme daha anlamına  geliyor.

Cardano (ADA)’da Balina Sayısı, Düşüş Kaydetti

100 bin ila 1 milyon ADA tutan cüzdan sayısındaki son düşüş, Cardano fiyatındaki kötü görünümü ortaya koyuyor. Bu yatırımcı kategorisi, tokenlerini satıyor ve sayıları 11 Mart’tan bu yana 22.807’den 21.100’e düştü. Bu, yüzde 7,9’luk düşüş. Bu durum, yatırımcıların tokenlerini sattığını ve henüz ADA fiyatı konusunda iyimser bir tutum sergilemediğini gösteriyor.
Şok İddia: Cardano Fiyatı Yüzde 50 Düşecek!

Cardano’nun fiyatının ne kadar yükselebileceği konusunda tahmin yürüten analist, bunun ekossitemin gelecekteki gelişmelerine bağlı olacağını iddia etti. Analist, “ADA’nın uzun vadede ne kadar yükseğe çıkabileceği nihayetinde Cardano’nun yaklaşmakta olan kilometre taşlarına bağlı.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku