100 Kişi Ripple (XRP) Fiyatını Yükseltebilecek mi?

1.060

Ripple (XRP)’ın fiyatı, sıradan fiyat hareketiyle ilerlemeye devam ediyordu, son 24 saatte yaklaşık yüzde 11’lik bir çıkış yakaladı. Dijital havale tokeni’nin bir sonraki fiyat hareketinin hangi yöne gideceğini zaman gösterecek.

Ripple fiyatı iyimserlik ve tehlike arasında sıkıştı

Ripple (XRP)’ın fiyatı, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki sonsuza kadar sürecekmiş gibi görünen bir anlaşmazlık nedeniyle gölgelendi. Yatırımcılar, uzun süredir çözülmemiş bir tartışmanın ortasında dijital havale token’inin geleceğine karşı temkinli görünüyor. 22 Haziran’da Ripple , davayı, iki taraf arasındaki her şeyi kapsayan anlaşmazlıktan uzaklaştırmak için şirket web sitesinde bir not yayınladı. Şirket yayınladığı notta kısaca, Ripple’ın XRP teknolojilerinin bir sonraki aşamasını oluşturmaya yardımcı olmak için 50 ila 100 yeni yazılım mühendisi ve geliştiricisi işe alma planlarını duyuruyor.

Ripple-SEC Davası Uzayabilir: İşte Kritik Tarihler

 

Kriptoarena.com olarak da bildirildiği gibi, ilk Ripple ofisi, 100 kişilik yeni personelin genel merkezinin olacağı Toronto’da resmen başlatıldı. Bu, SEC ile karşı karşıya olduğu çekişme savaşından etkilenmemiş görünen Ripple CEO’su Brad Garlinghouse tarafından yapılan cesur bir hamle. Şimdi asıl soru şu: 100 kişilik bir personel, XRP fiyatını iyice yerleştiği dip seviyelerden kaldırabilir mi? Bu arada Toronto’daki ofisin açılmasının ardından, Toronto Belediye başkanı bir açıklama yaptı ve şunları söyledi:

Ripple şirketinin, son derece gelişen ekosistemden ve bölgenin sunduğu rekabetçi ekonomik avantajlardan yararlanabileceğini bildiğimiz Toronto’da ofis açmalarından heyecan duyuyorum. Ripple’ın dünyaca ünlü, yenilikçi teknolojisi, Toronto’nun çeşitli, girişimci ve kararlı ruhu için mükemmel bir uyum olacaktır.

Teknik fiyat analizi

Ripple’ın XRP fiyatı, kritik 0,30 – 0,36 dolar seviyelerinde bir haftadan uzun süredir yatay seyrediyor. 24 Haziran 2022 Cuma günü, dijital havale token’i 0,36189 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Mayıs ayının tamamı, 11 Haziran’da gerçekleşen son kripto satışından önce 0,38-0,40 dolar fiyat bölgesinde gezinerek satış baskısı gördüğünden beri, sıradan fiyat hareketlerini herhangi bir sürpriz yaşatmadan devam ediyor .

ripple

Ripple fiyatı, yanal konsolidasyonlar ve ardından birdenbire patlayıcı hareketler sergileme eğilimindedir. Yatırımcılar, bir sonraki yukarı yönlü ralliye katılmak için gözlerini kripto para biriminin üzerinde tutmalıdır. 0,30 dolar seviyelerinin altındaki bir kırılma, XRP fiyatını serbest düşüş şeklinde 0,25 dolara göndermek için katalizör olabilir. Düşüş eğiliminin geçersiz kılınması, 0,38 doların üzerinde bir kırılma gerçekleşmesi durumunda ortaya çıkar. Bu yükseliş olayı gerçekleşirse, XRP 0,51 doları hedefleyebilir ve bu da mevcut Ripple fiyatından yaklaşık yüzde 55’lik bir artışa neden olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku