Uyarı Geldi! Ripple (XRP) Fiyatı Bu Seviyeye Düşebilir!

639

Son zamanlarda Ripple (XRP) fiyatı , yaklaşan ralliyi etkileyebilecek gücünde aşırı bir düşüş gösteriyor. Önceki günkü CEL pompasına çok benzeyen XRP fiyatı da bir düşüş yaşayabilir, ancak muhtemelen uzun bir düşüş olabilir. Bu nedenle, XRP fiyatını önümüzdeki günlerde 0,2 dolar seviyelerinin altına düşebilecek yoğun bir şekilde boşalmaya zorluyor.

XRP fiyatının düşebileceği belirtiliyor

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ripple (XRP) fiyatı, son birkaç günden bu yana, alt desteğin hemen üzerinde 0.3019 dolar seviyesinde sağlıklı bir konsolidasyon izliyor. Varlık daha önce bu seviyeleri sürekli olarak test etti ve sağlam bir şekilde toparlanmaya devam etti. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde başka bir arıza olduğunu varsaymak oldukça mümkün olabilir.

Azalan üçgenden son kırılmanın ardından XRP fiyatı alt desteği parçaladı. Güçlü bir şekilde toparlanmasına rağmen, varlık şu anda bu seviyelere paralel olarak büyük ölçüde konsolide oluyor. Bu nedenle, alıcıların yerinde olduğunu ve varlığın 0,3 dolar seviyelerinin altına düşmesini engelleyebileceğini gösterir. Bununla birlikte, göstergeler oldukça düşüş gösterdiğinden kripto para birimi al-sat düzeni oldukça düşüş gösteriyor. RSI, Mayıs ayında düştüğünden beri düşük destekle birlikte dalgalanıyor ve düşen konsolidasyonu tersine çeviremiyor gibi görünüyor. Öte yandan, çizgiler Nisan ortasından itibaren ortalama aralığın altında kaldığı ve herhangi bir dalgalanma olasılığı göstermediği için MACD de aşırı düşüş gösteriyor.

Ripple-SEC arasındaki dava devam ediyor

Bu nedenle, teknikler ve oluşan grafik deseni göz önüne alındığında, boğalar tükendikçe XRP fiyatının sert bir şekilde düşebileceği aşikar. Varlık, birkaç gün daha 0,31 ile 0,33 dolar seviyeleri arasında birikmeye devam edebilir. Bununla birlikte, şu anda 0,2 dolar veya daha düşük bir fiyat düşüşü önceden belirlenmiş gibi görünüyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki önemli dava, Hinman’ın Konuşması hakkında bir karar bekliyor. Ancak, Avukat John Deaton, bu konudaki kararın bu hafta sonuna kadar gelebileceğini ima etti.

Yargıç Netburn, Hinman e-postalarının ve ilgili belgelerin SEC’in önerilen avukat-müvekkil ayrıcalığı kapsamına girip girmediğine henüz karar vermedi . Yargıç Torres, SEC’in XRP sahiplerinin avukatının bir amicus brifingi verme talebine karşı muhalefetini imzalama hareketine karar vermek zorunda kalırken. Bu, teşkilatın uzman tanığı Patrick Doody ile ilgili. Fox Business Gazetecisi Eleanor Terrett, John Deaton’ın kendisine belirtilen konularda kararın bu hafta sonu gelebileceğini bildirdiğini bildirdi. Hinman’ın konuşmasına ilişkin çözüm, bu uzun süredir devam eden davada büyük bir atılım olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku