Sekiz Ayı Piyasası Gören Yönetici: Panik Yok, Bu Altcoin Projesine Hayranım!

610

SkyBridge Capital başkanı Anthony Scaramucci kısa süre önce Business Insider’a verdiği röportajda büyük bir altcoin yatırımı olduğunu belirtti. Ünlü isim röportajda yaptığı açıklamasında Algorand’a (ALGO) yatırım yaptığını belirterek büyük bir pozisyon aldığını söyledi. Scaramucci’nin yaptığı bu açıklama, birçok yatırımcının dikkatini çekmiş bulunuyor. İşte detaylar…

Yatırımcıya göre bu altcoin projesi “muazzam” bir teknolojiye sahip

Yakın tarihli bir röportajda Business Insider’a verdiği demeçlerle dikkat çeken Anthony Scaramucci, büyük bir altcoin yatırımı olduğunu açıkladı. Ünlü yatırımcı konuşmasında Algorand (ALGO)’a yatırım yaptığını söyledi. Scaramucci, bu altcoin’e yaptığı yatırımın nedenlerini açıklarken projenin, muazzam bir teknolojiye sahip olduğuna inandığını belirtiyor.

Yüksek verimli blockchain, yakın zamanda lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’i “Neandertal” olarak tanımlayan İtalyan bilgisayar bilimcisi Silvio Micali tarafından oluşturuldu. Daha önce de bildirildiği üzere bu altcoin projesi, ünlü iş adamı Martin Shkreli tarafından favori blockchain projeleri arasında seçilmişti.

Toplam sekiz ayı piyasası yaşayan Scaramucci, havada aşırı bir panik olmadığı için borsa yatırımcılarının henüz teslim olmadığına inanıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in fiyat performansından bahseden Scaramucci, bu sefer bir fiyat tahmini yapmaktan kaçınmasıyla dikkat çekti ancak yatırımcı kripto para piyasalarında “her şeyin olabileceğine” inanıyor. Örneğin kripto para piyasaları için önceki piyasa döngüleri herhangi bir rehber olarak sayılabilirse, lider kripto para biriminin fiyatı 18 bin dolar seviyelerini görebilirdi.

Scaramucci: “Teknolojiye inanmıyorsanız, BTC ve ETH sahibi olmanıza gerek yok”

Bir diğer yandan yatırımcılara karşı olan sitemini de dile getiren Scaramucci, insanların teknolojilerine inanmıyorlarsa Bitcoin veya Ethereum’a sahip olmamaları gerektiğini de sözlerine ekledi. Ayrıca ünlü yatırımcı, bu altcoin projesinin internet devrinin başlangıcından bu yana en yıkıcı yenilik olduğundan emin gözüküyor.

Santiment: Düşüşe Rağmen Bu Altcoin Boğa Sinyali Veriyor

Ayrıca ünlü yatırımcı, yatırımcılara dolar-maliyet ortalaması (DCA) yatırım stratejisine yönelmelerini tavsiye ediyor. Amazon gibi büyük teknoloji devlerinin hisselerinde yüzde 20’den fazla düşüş yaşandığı için teknoloji sektöründeki yatırımcılar için inanılmaz bir satın alma fırsatı olduğuna inanıyor.

Ünlü yatırımcının bahsettiği altcoin projesi Algorand (ALGO), geçtiğimiz 30 günlük süreçte yüzde 43 değer kaybı yaşadı. Son 24 saatlik süreçte ise ALGO, yüzde 5,4 düşüş yaşadı ve anlık olarak 0,404801 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri olarak ALGO, en büyük 32’nci kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Daha fazla kripto para haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku