Teknik Analist 4. Çeyrek İçin Solana ve Algorand Fiyat Tahminini Açıkladı

160

Kripto para birimleri hakkında analizler paylaşan YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, Solana (SOL) ve Algorand (ALGO) için fiyat analizini paylaşıyor. Her iki altcoin projesi hakkında da olumlu konuşan analist yine de Algorand’ın Solana’dan daha iyi bir fiyat hareketi olacağını düşünüyor. İşte haberin detayları…

Coin Bureau’nun sunucusu Algorand’ın ilk 10 sıralamasına gireceğini düşünüyor

Guy adını kullanan popüler kripto para kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, yeni bir videoda 1,41 milyon abonesine Solana (SOL) ve Algorand (ALGO) hakkındaki analizlerini sunuyor. Guy, Algorand’ın fiyatının önümüzdeki haftalarda yeni zirvelere ulaşabileceğini ifade ediyor. Coin Bureau’nun sunucusu bu iddiasını şu şekilde açıklıyor:

ALGO’nun tarihsel olarak fiyatı hoş değil. Bu kısmen ALGO’nun önceki boğa piyasasının ortasında işlem görmeye başlamasından, ancak öncelikle daha önce açıkladığım hızlandırılmış hak kazanma ve yapılandırılmış satış planlarından kaynaklanmaktadır. ALGO arzındaki sürekli artış, tarihsel olarak fiyatını bastırdı, ancak bu yavaş yavaş değişiyor gibi görünüyor. ALGO kısa süre önce 2,40 dolarlık ICO fiyatını geçti ve yatırımcılar kar elde ettikçe hızla aşağı itilmiş olsa da ALGO’nun önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceğine inanıyorum.

Coin Bureau’nun sunucusu Guy ayrıca Algorand’ın sonunda 7. sıradaki Solana gibi piyasa değerine göre en büyük on kripto para biriminden biri haline gelebileceğini düşünüyor. Analist, bunun kripto para biriminin fiyatını dört katına çıkarabileceğini iddia ediyor. Guy’ın bu konudaki yorumları ise şu şekilde:

ALGO’nun fiyat etiketi çok büyük olmasa da piyasa değeri yüksek ve bu da sınırlı yukarı potansiyeli olduğu anlamına geliyor. Yine de ALGO’nun nerede olduğu ile temellerine dayanması gerektiği yer arasında oldukça büyük bir boşluk var. ALGO, özellikle hızlandırılmış hakkedişinden elde edilen tüm satışlar sona erdiğinde, piyasa değerine göre kolayca ilk 10 kripto para birimi haline gelebilir. Bu, fiyatta yaklaşık 3 kat ila 4 kat artışa tekabül eder. Bu da gerçekçi bir uzun vadeli açıklamadır. Uzun vade ile kastedilen ise bir ila iki yıldır.

Analiste göre Solana nispeten daha küçük kazançlar elde edecek

Coin Bureau’nun sunucusu Guy, oldukça yeni bir altcoin projesi olan Algorand (ALGO) hakkındaki analizlerinin ardından Solana hakkında da bazı önemli yorumlarda bulunuyor. Trader, Algorand’a kıyasla Solana’da daha küçük kazançlar bekliyor. Analist, bu iddiasını ise şu şekilde destekliyor:

Kısa vadeli fiyat hareketi açısından, SOL son kripto piyasası çöküşlerine yanıt olarak oldukça iyi durumda ve yakın zamanda belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesine oldukça yakın. SOL’un piyasa değeri zaten çok büyük olduğundan, fiyat kazanımları açısından Algorand’dan çok daha az kıpırdama alanına sahip. SOL, önümüzdeki haftalarda 220 dolara ulaşırsa, bu, SOL’un ICO yatırımcıları için 1000 kat büyük bir getiriye karşılık gelecektir. Bu noktada SOL için gerçekçi bir uzun vadeli fiyat hedefi, mevcut fiyatından 2 kat daha az olan 300 dolar civarında olacaktır.

Solana ve Algorand’ın ne kadar yükseleceğine gelince, analist bunun büyük ölçüde önümüzdeki bir ila iki yıl içinde kripto pazarının geri kalanının ne yaptığına bağlı olacağını söylüyor. Her iki varlık da şu anda benimsenme açısından iyi durumda. Guy, Algorand’ın 250.000 kullanıcısı olduğunu ve Solana’nın en az 500.000 kullanıcısı olduğunu tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku