Analist Görüşü: AVAX ve Bu Altcoin Yatırımı İçin Şimdi Doğru Zaman!

438

Bir kripto stratejisti ve yatırımcısına göre, Ethereum’un (ETH) en güçlü iki rakibi, önümüzdeki haftalarda yükseliş yaşamaya hazır bulunuyor. Pentoshi takma adlı bir analist, yatırımcıların gözlerinin akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX)’ın üzerinde olmasını öneriyor. İşte detaylar…

Stratejist, AVAX ve SOL için bir “turbo” yükseliş öngörüyor

Ünlü kripto stratejistine göre, ETH’nin en güçlü iki rahibi olan hem AVAX hem de SOL’un önemli bir destek bölgesini atlatmasının ardından bir ralli başlatması bekleniyor. Analist, makro zemini tamamen anladığını belirterek önümüzdeki iki haftaya kadar AVAX ve SOL’un turbo yükseliş eğiliminde olduğunu düşünüyor. Nedenini ise piyasanın altı aydır olduğundan daha iyi hissettirmesine bağlıyor.

Analist Görüşü: AVAX ve Bu Altcoin Yatırımı İçin Şimdi Doğru Zaman!

Solana, önceki 24 saat içinde yüzde 5,3 düşüşle 49 dolar seviyesine düşüş yaşadı. SOL fiyatı geçtiğimiz haftadan bu yana ise 8,7 değer kaybetti. Anlık olarak SOL, piyasa değeri açısından dokuzuncu en büyük kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Kripto stratejisti attığı tweet’te ise son altı ay boyunca piyasayı izlerken beklediğini ekleyerek şu sözleri aktarıyor:

Analiste göre güçlü sıçramalara yönelik ilk tepkiler “olumlu” yönde

Ünlü kripto stratejisti Pentoshi’ye göre, düşük fitiller bu hafta genel olarak konsolide oldu ve güçlü sıçramalara yönelik ilk tepkiler olumlu yönde belirdi. Analistin kişisel deneyimine göre, refleksivitenin var olduğuna inanmaya devam eden analist, önümüzdeki hafta piyasaya sürüleceğini aktarıyor. Bir diğer yandan analist bu hafta içinde AVAX ve SOL’a bir kez daha teklif vereceğini ekliyor.

Avalanche (AVAX)’ın fiyatı geçtiğimiz son 24 saatte yüzde 8,3 değer kaybederek 28,16 dolara ulaştı. Son 1 haftalık süreçte ise Ethereum’un azılı rakibi AVAX, yüzde 13,4 değer kaybetmiş bulunuyor. Ayrıca kripto stratejisti Pentoshi, önümüzdeki haftalarda lider kripto para biriminin hakim piyasa havasına karşı hareket edeceğini ve yaklaşık 36 bin dolarlık hedefine ulaşacağını tahmin ediyor.

Dünya çapında kripto piyasası değerlemesi şu anda bir önceki güne göre yüzde 1,95 düşüşle 1,27 trilyon dolar olarak karşımıza çıkıyor. Tekniklerden ayılara kadar her şey şu anda kırmızıya işaret ediyor ve Bitcoin sadece iki ayda değerinin üçte birini kaybetti. Boğalar 30.000 dolar seviyesini koruyamadı, ancak analistlere göre baskı devam ederse, günün sonuna kadar 30.000 doların altına dramatik bir düşüş mümkün gözüküyor. Bitcoin (BTC) anlık olarak ise 29.271,68 dolardan işlem görüyor ve son 1 haftalık süreçte yüzde 2,4 değer kaybı yaşadı. Daha fazla kripto para haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku