Yatırımcılar 2023 İçin Ethereum ve Bu 3 Altcoin'i Seçti!

Yatırımcılar 2023 İçin Ethereum ve Bu 3 Altcoin’i Seçti!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırımcıların 2023’te göz önünde bulundurulması gereken kripto paralar arasında Ethereum ve bu 3 altcoin bulunmaktadır.

Ethereum (ETH) ve bu 3 altcoin listeye girdi

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere kripto para piyasası düşüşün ardından geri dönüş yapmaya çalışıyor. ve yatırımcıların yükseliş için en iyi olasılıklara odaklanmaya başlaması gerekiyor. Alınacak en iyi kriptoyu ararken büyüme ve finansal kazanç potansiyeli olan paralara odaklanılması çok önemlidir. Yatırımcıların en iyi kripto para birimlerinin listesi arasında bu tokenler yer almaktadır.

Ethereum

İlk olarak Ethereum göze çarpıyor. Ether’in fiyatı son zamanlarda o kadar dinamik değil. 27 Aralık itibari ile 1.216 dolardan işlem görmektedir. Ancak artık PoS kullandığı için en büyük altcoin her zamankinden daha iyi durumda. Fiyat hareketi, ağın ve ekosistemin güçlü temellerini yansıtmadı. Bununla birlikte 2023’e ulaştığımızda ve geliştiricilerin merakla beklenen Şangay hard fork’una hazırlanırken ilgi çekici Ethereum fiyat aktivitesi tahmin edilmektedir. Yatırımcılara göre yeni yıla girerken bu tokene göz kulak olmak iyi bir fikirdir. Dahası, tüm borsalar için Ethereum Borsa Rezervi metriğinden elde edilen zincir üstü veriler, CEX ETH rezervlerinin dörtte birden fazla düştüğünü gösteriyor. Bunun ışığında, iyimser yatırımcılar Ethereum satın alıyor.

Terra Classic (LUNC) ve Cardano (ADA)

Terra Classic (LUNC), başlangıcındaki felakete ve ihraççısının çöküşüne rağmen son zamanlarda oldukça olumlu göstergeler gösteriyor. Ayrıca bu hafta şimdiye kadarki en iyi performans gösterenlerden biridir. Geçerli fiyat, son 24 saate göre %8,5 artmıştır. Bununla birlikte önceki 7 güne göre yaklaşık %14 artışla 0,0001572 ABD dolarıdır. LUNC’nin fiyat tahmini çok iyimser olmasa da, yatırımcılar sergilediği güçlü yükseliş faaliyeti nedeniyle bu listeye dahil edilmesi gerektiğine inanıyorlar.

 Ethereum

Cardano (ADA) büyük bir fiyat artışına hazırlanıyor olabilir. Bununla birlikte şu anda tüm işaretler olumsuza işaret ediyor. Ancak güvenli bir karşı eğilim senaryosunun değerlendirilebilmesi için boğaların önemli ölçüde toparlanması gerekiyor. Yatırımcılara göre her durumda, onu buraya dahil etmek iyi bir fikirdir. Son 24 saatte kripto para biriminin değeri %1,5 artmıştır. Ancak son 7 gün içinde %0,9 azalarak 0,8008 $ cari fiyatına geriledi. Bununla birlikte ADA hala yaklaşık 9 milyar dolar değerinde ve pazar büyüklüğüne göre en büyük 10 kripto para birimi arasında yer alıyor.

Ripple (XRP)

XRP, ihraççısı ünlü hukuk mücadelesinde SEC’e karşı küçük bir zafer kazandığı için son zamanlarda oldukça iyi olumlu göstergeler alıyor. Fiyatı geçtiğimiz 24 saate göre yüzde 3,5 artmıştır. Ayrıca geçen haftaya göre de yüzde 3,8 artarak şu anki fiyatı 0,3555 dolar olmuştur. Piyasadaki yavaşlamaya rağmen XRP fiyat tahmini, para birimi 0,3735 dolarlık önemli bir destek seviyesinin altına düştüğü için karamsar olmaya devam ediyor.
Yatırımcılar 2023 İçin Ethereum ve Bu 3 Altcoin'i Seçti!
Ancak şu anda XRP, çift dipli destek ile direnç seviyesinin 0,3565 $ seviyesinde işlem görüyor. Yatırımcılar XRP’nin yeni yıla nasıl başladığını ve başarılı olup olmayacağını görmek için sabırsızlanıyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Yatırımcılar 2023 İçin Ethereum ve Bu 3 Altcoin’i Seçti!