Wall Street uzmanından kritik Bitcoin yorumu

0 1

 Wall Street uzmanı ve RTnin Keizer Raporunun sunucusu Max Keizer fiat para birimleri küresel ölçekte başarısız olduğu için ülkelerin Bitcoine sığınacağına inandığını söylüyor.

Keiser Blockchain Röportajlarının yeni bir bölümünde altın piyasasının güvenli liman varlıkları için artan bir iştahı tatmin edemeyeceğini söyledi.

“Rakamlarla çalışıyorsunuz ve etrafta o kadar çok altın yok. 300 ton altın satın almanız gerekiyorsa onu şu anki fiyatta bulamazsınız. “Tamam sana 300 ton altın satacağım ama sana onsu 25.000 $ dan satacağım istediğin her şeyi 25 bin dolardan alabilirsin.”

Keiser dünyanın dört bir yanındaki hükümetleri sonunda ortaya çıkıp Bitcoinin değerini görmeye zorlayacak gerçekten kıt varlıklara olan talebin olmasını bekliyor.

“Bence bu merkez bankalarının Bitcoine ve egemen varlık fonlarına yöneldiğini göreceğiz. Şöyle diyecekler: Bu Bitcoin 11-12 yıldır buralarda. % 999 oranında hata korumalı ve bir parada istediğimiz her şey onda var.”

Ülkelerin Bitcoin biriktirmeye başladığını ve Bitcoin için de madencilik yapmaya başladığını göreceksiniz ve ardından enerji endüstrisine sübvanse edecekleri parayı ve Bitcoin madenciliği alanında sübvanse etmeye başlayacaklar. Böylece oyun teorisi devreye giriyor. Yani örneğin İran şu anda Bitcoinin küresel hash oranının% 2si gibi bir şeye sahip …

Diyelim ki aniden hash rate yüzde  5ini elde ettiler… O zaman Amerika der ki “Bir dakika! İran önemli bir Bitcoin oranına sahipse potansiyel olarak dünyanın en zengin ülkesi olabilir ve fiyat altınla rekabet etmek için 400 bin dolara çıkıyor … bu yüzden Amerika madenciliğini sübvanse etmeye başlıyor. “

 Keiser rakip ülkeler arasında daha fazla BTC elde etme yarışının Bitcoinin fiyatını ve güvenliğini daha önce hiç görülmemiş seviyelere çıkaracağını söylüyor.

“Öyleyse bunun yaptığı şey hash oranını arttırmaktır böylece hash oranı şu anda Bitcoin madenciliği alanında saniyede yüz kentilyon hesaplamadan fazladır … Bu güvenliğin arttığı anlamına gelir bu da daha da zor para anlamına gelir. Bitcoin sadece zor para değil aynı zamanda her hafta ve her ay daha da zorlaşıyor çünkü hash oranı gittikçe artıyor. Yani bu daha yüksek güvenlik daha yüksek hash oranı ile fiyat artar. Kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet olur. Demek şimdi Bitcoini 100.000 $ a token başına 200.000 $ a kadar takip ediyorsunuz çünkü tüm geleneksel paranız çöküyor. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku