VeChain (VET) Çinli Yetkililerle Kritik Bir Toplantı Yaptı! İşte Ayrıntılar!

68

VeChain Vakfı, resmi Twitter hesabı aracılığıyla, Çin‘in üç önemli bölgesinden hükümet yetkilileriyle bir toplantı yaptığını duyurdu. Şanghay, Changing ve Huangpu’dan temsilciler, VeChain’in Singapur’daki ofisini ziyaret etti.

Toplantıya önemli isimler katıldı

VeChain Vakfı tarafından hazırlanan rapora göre, kurumsal Blockchain platformunun temsilcileri ve hükümetler “potansiyel dönüştürücü işbirlikleri” hakkında konuştular. Vakıf, özel şirketlerden hükümetlere kadar tüm sektörlere yardım etmeye “her zaman hazır” olduğunu belirtti.

Çin web sitesi ChainNews tarafından yayınlanan ayrı bir raporda, Changing Bölge Müdür Yardımcısı Pan Min’in “tekrar tekrar” VeChain’in teknolojisini ve iş gelişimini övdüğü belirtiliyor. Toplantıya VeChain Teknolojisi Operasyon Müdürü Dr. Ziheng Zhou, İnsan Kaynakları Direktörü Bing Wang, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Direktörü Yiyun Xia ve CEO’nun Yönetici Asistanı Diyun Gong katıldı. Toplantıya kamu sektöründen İnşaat, Ticaret, Bilim ve Teknoloji ve Doğrudan Yatırım Teşvik Komiteleri üyeleri ile diğer hükümet yetkilileri katıldı.

Toplantının amacı ne?

Toplantının amacı, kullanım örneklerini, iş modellerini ve VeChain’in kurumsal sektörde nasıl bir fark yaratabileceğini ele almaktı. Toplantı sırasında katılımcılar ayrıca VeChain tabanlı ürünlerin Covid-19 pandemisinin etkisini azaltmaya nasıl yardımcı olduğunu ve platformun düşük karbon emisyonlu bir ekosistemi yönlendirmek için teşvik sağlama potansiyelini tartıştılar.

Devlet destekli televizyon kanalı Shanghai Media Group (SMG) tarafından hazırlanan bir rapora göre, bu platform Çin’de bir patlama yaşadı. Bu haber kanalı, VeChain’in Blockchain yeteneklerini geliştirmek için 5 yıllık bir ulusal plandaki rolü hakkında bir rapor hazırladı.

VeChain Nasdaq tarafından kabul edildi

İyimser yatırımcıların dediği gibi, kripto para piyasasındaki çöküşün ardından bazı altcoinler “indirimli” olarak sunuluyor. Nasdaq tarafından yayınlanan “2021’de Hala Sağlam Potansiyeli Olan 7 Düşük Maliyetli Altcoin” başlıklı bir rapor, VeChain, Bitcoin, Cardano ve Ethereum gibi kripto para birimlerini kapsaıyor.

Rapor, İtalya’nın Milano Politeknik Üniversitesi Endüstri ve Bilgi Mühendisliği Okulu’ndan akademisyen Pietro Palamara’nın bir tezinden alıntı yaptı. Bu akademisyen şunları iddia etti:

Vechain, Ethereum Blockchain’e dayanan  platformudur, Şanghay merkezli ve IBM, Louis Vitton ve Alibaba’nın eski yöneticileri tarafından kurulan Çinli BaaS şirketi BitSe tarafından geliştirilmiştir. Vechain geliştiricileri, akıllı sözleşmelerin ve Blockchain teknolojisinin olanaklarını kullanarak sahte ürün pazarının tehdidini tamamen ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

VeChain fiyat tahmini

VET, günlük ve haftalık grafikte yüzde 5’lik bir düzeltme ile 0,11dolar’dan işlem görüyor. Aylık grafikte ise,  yüzde 45,9’luk bir kayıp kaydetmektedir. VET, son zamanlardaki çöküşten çok etkilendi, ancak analist Justin Bennet uzun vadeli performansı konusunda iyimser görünüyor. Analist şunları söyledi:

İnsanların unuttuğu şey,  VET’in bu düzeltmeyi Mart 2020’nin düşüğü  yüzde 17.600’den başlatmasıdır. 0,04’te bile, 2020’nin düşük seviyesinden bu yana yüzde 2.400 artacak. Yol boyunca büyük düzeltmeelr olmadan bu tür kazançların tadını çıkaramazsınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Newsbtc.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku