İşte Uzun Vadede Yatırım Yapılabilecek En İyi 5 Kripto Para Birimi!

82

Analist Jimmy Aki, bu hafta toparlanmakta olan ve iyi bir yatırım fırsatı olduğunu düşündüğü 5 kripto para birimini açıklıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)

Bitcoin, en popüler kripto para birimi olmaya devam ettiği için, nereye giderse, diğer varlıklar da onu takip ediyor. Herkes Bitcoin’in şu ana kadar nasıl performans gösterdiğini biliyor. Nisan ayındaki 64.000 doların üzerindeki ATH’sine ulaştıktan sonra, bir ay boyunca 50.000 dolarlık yüksek aralıkta kaldı. Ancak uzun süredir devam eden düşüşle birlikte, yazım sırasındaki fiyatı 29.700 dolara kadar düştü. Grayscale Investments önümüzdeki hafta 1,4 milyar dolarlık Bitcoin piyasaya sürmeye karar verdi. Bu olay, piyasayı aşağı çekecek bir satışı tetikleyebilir.

Popüler kripto para birimi Binance Coin (BNB)

Analiste göre satın alınacak en iyi kripto para listesindeki bir sonraki yer, Binance Coin (BNB). Tüm büyük altcoin’ler gibi, BNB de piyasa boğa koşusu sırasındayken yeni zirvelere yükseldi. Mayıs ayında 691.89 dolara ulaştıktan sonra, piyasadaki gerileme nedeniyle düştü. Altcoin birkaç kez 320 dolar aralığına ulaştı, ancak düşüş devam ediyor. 295,65 dolarlık bir sabit fiyatla BNB, son 24 saatte yüzde 3 ve geçen hafta yüzde 8 düşüşle işlem görüyor. Ancak Bitcoin gibi, BNB’nin de pek çok artı yönü var. BNB, piyasa eninde sonunda toparlandığında en büyük sıçramaları yapacak varlıklardan biri olacak.

İkinci en büyük kripto para Ethereum (ETH)

Ethereum, gelişmekte olan DeFi alt sektöründeki önemli payı göz önüne alındığında satın alınabilecek en iyi kripto para birimidir. Ethereum’un en büyük değeri Blockchain teknolojisi. Merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri oluşturmak isteyenler, Ethereum Blockchain’ini seçme eğilimindedir. Bazı analistler Ethereum’un sonunda Bitcoin’i yerinden oynatabileceğine inanıyor. Ancak şimdilik, Ethereum’a şimdi yatırım yaparsanız kazanacağınız çok şey var.

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash, orijinal Bitcoin’den ayrılan belki de en popüler ve değerli kripto para birimi olarak değerlendiriliyor. Varlık art arda iki fiyat düşüşü yaşadı. Bu fiyat düşüşü, 10 gün içinde BCH’yi 1.644 dolardan 471.05 dolara sürükledi. Varlık geri tırmanmaya çalışırken, ikinci dalga 22 Haziran’da 808,10 dolardan 389,85 dolara düştü. O zamandan beri BCH’nin en yüksek noktası 544,85 dolar oldu. Bununla birlikte, Bitcoin adıyla devam eden ilişkisi, onu bir süre daha yatırımcıların gözünde tutabilir. Bu, onu potansiyel bir boğa koşusu için satın alınabilecek en iyi kripto paralardan biri yapar.

Litecoin (LTC)

Bir zamanlar en değerli üçüncü kripto para birimi olan Litecoin, yerini BNB gibi varlıkların yükselişine bıraktı. Litecoin, boğa koşusu sırasında etkileyici bir performans sergileyerek yılın başında 126,8 dolardan 412,3 dolara yükseldi. Ancak varlığın art arda düşüşler görmesi ve değeri tamamen düşmesi nedeniyle bunların tümü silindi. Ayılar şimdi varlığın düşüş trendini savunuyor. Ancak düşüşler, en fırsatçı yatırımcıların girebileceği ve kazançlardan yararlanabileceği yerdir. 33.44 RSI değerine sahip varlıkla, 20 günlük 127,4 dolarlık MA’yı kırmak için yeterli ilgi ve satın alma toplayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Insidebitcoins.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku