İşte 12-19 Temmuz Tarihleri Arasında En Çok Kazandıran 5 Altcoin!

23

Analist Valdrin Tahiri yeni analizinde geçen hafta en çok yükselen 5 altcoin projesinden bahsetti. Analizinin detayında söz konusu altcoinlerin bu yükseliş hareketini devam ettirip ettirmeyeceklerini de inceliyor.

Yükselen altcoin NEM (XEM)

Yazım sırasında, Coinmarketcap’da 59. sırada yer alan NEM (XEM), 0.0852 dolar ile en düşük seviyesine ulaştıktan sonra 22 Haziran’dan bu yana yukarı doğru hareket ediyor. Yukarı yönlü hareket, 17 Temmuz’da 0.17 dolara ulaşılana kadar devam etti. Kripto paradaki bu durum, yüzde 100’lük bir artışa tekabül ediyor. Yukarı hareket sırasında, altcoin alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Bununla birlikte, yukarıda bahsedilen yüksek seviye, 0,5 Fib geri çekilme direnç seviyesinde 0.167 dolarda meydana geldi ve bir reddedilmeye neden oldu. XEM bu direnci kırmayı başarırsa, muhtemelen bir sonraki en yakın direnç seviyesine doğru 0.24 dolardan yükselebilir.

Ravencoin (RVN)

Coinmarketcap’da 98. sırada yer alan Ravencoin (RVN), 20 Mayıs’tan bu yana azalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyor. 22 Haziran’da 0,040 dolara kadar düştü. Ancak, altcoin o zamandan beri yukarı doğru hareket ediyor. 16 Temmuz’da alçalan direnç çizgisini kıran kripto para birimi, düşmeden önce 0.065 dolara ulaştı. Ana direnç alanı 0.083 dolarda bulunuyor. Bu hedef, 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesi ve yatay bir direnç alanıdır.

Hedera Hashgraph (HBAR)

Coinmarketcap’da 49. sırada yer alan Hedera Hashgraph (HBAR), 15 Mart’tan bu yana azalan bir paralel kanal içinde azalmaktadır. Altcoin, 22 Haziran’da kanalın destek hattına ulaştıktan sonra bir sıçrama gerçekleştirdi. Sıçrama aynı zamanda 0,15 dolarlık yatay alanı destek olarak doğrulamaya da hizmet etti. Stokastik osilatör düşüş eğilimi gösterse de hem RSI hem de MACD’de bir toparlanma beklendiğini gösteren yükseliş farklılıkları var. Kripto para, bir kopuş olasılığını doğrulamak için kanalın orta hattını geri almak zorunda kalıyor.

Bir diğer yükselen altcoin UNUS SED LEO (LEO)

Coinmarketcap’da 29. sırada yer alan UNUS SED LEO (LEO), 27 Haziran’da 2,06 dolara düştüğünden beri yukarı doğru hareket ediyor. Şimdiye kadar yukarı hareket yüzde 43,50’lik bir artışa ulaştı. Şu anda altcoin, 0,5 Fib geri çekilme direnç seviyesinde 2,96 dolardan işlem görüyor. Bunlara ek olarak, seviye yatay bir direnç alanı ile yükselen bir paralel kanalın direnç çizgisinin birleşimidir. Direnç seviyelerinin birleşmesi nedeniyle, en olası senaryonun reddedilme olması çok yüksek bir ihtimal.

Revain (REV)

Coinmarketcap’da 89. sırada yer alan REV, 22 Haziran’da tüm zamanların en düşük fiyatı olan 0.005 dolara ulaştı. Kripto para daha sonra büyük bir sıçramayla yüzde 64 büyüklüğünde uzun bir düşük hareketlilik yarattı. Altcoin fiyatı o zamandan beri azalarak, yazım sırasında 0,0069 dolar civarında işlem görüyor. Fiyat hareketi son derece düzensiz görünen REV, birincil direnç seviyesi 0,013 dolarda bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Beincrypto.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku