Kripto Para Uzmanı Grafiği Çizdi: Bitcoin Düşüşü Sürecek!

361

Tecrübeli vadeli işlem yatırımcısı ve kripto para uzmanı Peter Brandt, lider kripto para birimi Bitcoin(BTC) adına başka bir olumsuz tahminde bulundu.

Uzman, lider kripto para Bitcoin için düşüş gördüğünü belirtiyor

Kripto para birimlerinin fiyat hareketleri hakkında açık sözlü olan popüler vadeli işlem yatırımcısı Peter Brandt, Bitcoin’de önümüzdeki haftalarda meydana gelecek bir düşüş hareketliliğinin olduğunu ve bu düşüş eğilimine devam edeceği yönünde bir eğilim olduğunu bildiriyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Tecrübeli kripto para uzmanı, Bitcoin’in Nisan 2022 tarihinden bu zamana kadar olan fiyat hareketliliğinin bir grafiğini Twitter hesabında bulunan takipçileri ile paylaştı ve bu, Flama modelinde hareket eden lider kripto para biriminin hareketlerini gösteriyor. Kripto analisti Peter Brandt’ın grafikte belirttiğine göre, BTC önceki Flama modelini aşağı doğru kırdı ve 33 bin dolar fiyat seviyesinden 20 bin dolar seviyesine kadar gerileme yaşadı. Brandt, düşüncelerini şu sözlerle paylaşıyor ve negatif bir beklenti içinde olduğunu söylüyor:

Flama modeli göründüğünde ve flama gibi davrandığında genellikle burada yansıyan Bitcoin(BTC)’dir.

Flama modeli, bir varlığın yukarı veya aşağı yönde fiyat hareketinde bulunması durumunda görülen ve genellikle önceki yönünde hareket etmeden önce kısa bir konsolidasyon tarafından takip edilen bir grafik trendidir.

Peter Brandt’in olumsuz BTC fiyat tahmini

Kripto para uzmanı Brandt tarafından paylaşımı sağlanan grafikte yer alan bilgilere göre, Bitcoin(BTC)’in Nisan 2022 tarihinden bu zamana kadar ki süreçte gösterdiği fiyat hareketliliğinin, varlık sınıfının aşağı yönlü yoluna devam etmeden önce büyük bir hareketlilik gerçekleştirmeden önce ve birkaç konsolidasyon yaşadığını gösteriyor. Belirtilenlere göre, Bitcoin konsolidasyon aşamasına girdi ve Brandt lider kripto para biriminin aşağı yönlü hareketine devam edeceğini düşündüğünü belirtiyor.

Peter Brandt’in, Bitcoin için ilk kez olumsuz bir fiyat tahminlerinde bulunduğu belirtiliyor. BTC’in henüz taban fiyat seviyesini bulmadığını düşünen deneyimli kripto para yatırımcısı ve uzmanı, kripto para biriminin 13 bin dolar fiyat seviyesinin altına kadar gerileyebileceğini tahmin ettiğini söylüyor. Bitcoin, ayın başından bu yana 19 bin dolar seviye yakınında işlem görmeye devam ediyor. Bitcoin son 1 yıllık süreç içerisinde yüzde 40.7 düşüş gerçekleştirdi. Son 30 günde ise gerilemenin yüzde 32.7 olduğu görülmekle birlikte, son 24 saat içerisinde yüzde 2.2 yükseliş yaşadı ve şu anda 20.124 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku