Usta Stratejistten Solona (SOL) ve 2 Altcoin İçin Heyecanlandıran Analiz!

169

Popüler kripto stratejisti Kaleo, son derece sıcak bir altcoin projesinin muhtemelen yükselmeye devam edeceğini söylerken, iki kripto para birimi hakkında da bazı tahminler öngörüyor.

Solana yükseliş öncesi dengede

Kaleo müstear adlı yatırımcı 360 bin takipçisine, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL)’nın son yükseliş momentumunun, Ethereum (ETH) rakibinin yeni bir ralli başlatmasını beklediği için muhtemelen bitmediğini iddia ediyor. Kaleo konuya ilişkin görüşlerini şu sözleriyle ifade etti:

SOL muhtemelen 100 doların biraz altında HTF [yüksek zaman aralığı] direncine ulaşmaya devam ediyor.

Ünlü Stratejist ayrıca altcoin Solana’nın Bitcoin çiftinde (SOL/BTC) büyük bir kırılmaya hazırlanıyor gibi göründüğünü söylüyor. Konu hakkında stratejist şöyle belirtti:

SOL/BTC

Bu direncin üzerine çıkın ve … gerçekten delirmek üzere.

Kaynak: Kaleo/Twitter- Altcoin RAY

Solana piyasa fiyatı için işler dengede asılı duruyor gibi görünse de aslında yatırımcıların büyük kripto paranın genel yapısının yükseliş eğiliminde olduğunu unutmaması gerekiyor. Bu nedenle, altcoin projeleri nispeten yükseliş görünümü yaşayacak.

Altcoin Chiliz (CHZ)

Kaleo ayrıca, spor odaklı fintech platformu sosyo.com’un yerel tokeni Chiliz (CHZ)’in, altcoin fiyatını Mart ayından bu yana değer kaybetmesine neden olan çapraz direnci ortadan kaldırmak için hazırlandığını söylüyor. Ünlü analist bu konu hakkında ayrıca şu görüşlerini paylaştı:

Burada CHZ’ye göz kulak olmak. NFT [karşılaştırılamaz tokenler] tokenleri yeniden hız kazanmaya başlıyor ve altcoin Chiliz’in burada HTF direncini kırabildiğinde onu baharın en yüksek seviyelerine çıkarmasına şaşırmayacağım.

RAY için yüzde yüzlük artış bekliyor

Usta yatırımcının gözüne kestirdiği bir diğer altcoin, Solana Blockchain üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) protokolü olan Raydium (RAY). Kaleo’ya göre RAY, şu anki 7,23 dolar değerinden %100’lük bir artış başlatmak için sabırsızlanıyor.

RAY – Solana ekosistem projelerinin, başka bir ayağı daha yükseğe çıkarmaya hazır görünüyor. Yeterli aydınlık olmadığına karar verdim. Bu yüzden devam ettim ve bir çanta RAY kaptım. 19 Mayıs çöküşünden direnişe çift haneli rakamlara geri dönüş arıyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku