Analist Benjamin Cowen: Cardano (ADA) Yakında Bu Seviyeleri Görecek!

0 38

Kripto para analisti Benjamin Cowen,  Cardano (ADA)’nun fiyat hareketine yönelik açıklamalarda bulundu. Analiste göre, Ethereum’un en büyük rakibi olarak görülen Cardano boğa koşuşusun başında bulunuyor. Analist ayrıca, yakında bir altcoin sezonunun yaşanabileceğini ifade etti.

Devasa ralliye hazır olun

Birçok yatırımcının ilgiyle izlediği program Altcoin Daily’nin sunucuları Aaron ve Austin Arnold bu hafta sonu ünlü analist Benjamin Cowen’ı ağırladı. Programın konusu yedinci en büyük kripto para birimi Cardano oldu.

Cowen, genellikle bir boğa piyasası sırasında bir altcoinin USD değerinde artmasını beklerken, varlığın Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterip göstermediğine dikkat etmenin çok önemli olduğunu belirtiyor. Analsit şunları söyledi:

Bir altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösteremiyorsa, onu tutmanın bir anlamı yok. ADA bundan daha iyi performans gösterebilir mi? ADA, boğa piyasasında Bitcoin’den daha iyi performans gösterir.

ADA şu anda konsolidasyon aşamasında ve son 1 yılda yüzde 3 bin’in üzerinde bir artış göstermiş olsa da Cowen, akıllı sözleşme platformunun mevcut pazardaki 1.80’lik fiyatından yüzde 500’ün üzerinde artabileceğini belirtti. Analist boğa koşusu ile ilgili olarak şunları söyledi:

ADA’ya geri dönersek, bunu hala uzun vadeli bir yatırım olarak görüyorum. Şimdi, ADA’yı 1,80 dolar’dan satın almak, onu 0,02 dolar’dan satın almaktan çok daha riskli. Ama döngünün büyük şemasında, ADA’nın hala yükselecek bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum. 1.80 dolar seviyesinin hiçbir şekilde pazar döngüsünün zirvesi olduğunu düşünmüyorum. Pazar döngüsü zirveleri böyle görünmüyor. Cardano’nun pazar döngüsünün büyük şemasında, şu anda olduğundan çok daha yüksek seviyelere çıkacağını düşünüyorum. Eğer bir tahminde bulunmam gerekirse,fiyatın  5 ila 10 dolar arasında bir seviyeye çıkacağını tahmin ediyorum. 10 doların üzerine çıkarak beni yanıltabilir de.

Cardano (ADA)’yu İnişli çıkışlı bir yolculuk bekliyor

Cowen, ADA’nın, özellikle mevcut Ethereum rallisi biraz güç kaybettikten sonra, USD karşısında yükselmeye devam etmesini beklese de, trader, yükseliş boyunca bazı çok dik ve sert düşüşler olabileceği konusunda uyarıyor.

Fiyat kesinlikle bu seviyelere ulaşacak ama inişli ve çıkışlı çılgın bir ralli olacak! Doğrudan o seviyelere gitmeyeceğimizi de söyleyebilirim. Muhtemelen yol boyunca bazı büyük düşüşler yaşayacağız. Tıpkı Ethereum gibi! Ethereum son döngüde oldukça büyük geri çekilmeler yaşadı. Bence Cardano fiyatı bu seviyelere gidebilir, ancak kesinlikle kolay olmayacak!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku