Usta Analist: Coinbase’de Listelenen Bu Altcoin Altın Değerinde!

114

Popüler kripto para stratejisti ve analist Tyler Swope, ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’de yeni listelenen kripto paraları yakından takip ettiğini söylüyor.

Analist Coinbase’de listelenen altcoin’lerden umutlu

Swope,  kripto borsası aniden dört kripto varlığı listeledikten sonra, özellikle yakın zamanda gizlilik katmanı Keep Network (KEEP)’u listelediği için Coinbase’i övüyor. Analist şunları vurguluyor:

Shiba Inu da dahil olmak üzere Coinbase’in son listelediği kripto paralarda en çok dikkatimi çeken proje, Keep Network!

Swope, Coinbase Pro’da KEEP’in listelenmesinin, Keep Network ve merkeziyetiz kriptografi ağı NuCypher (NU) birleşmesini görecek olan Keanu teklifinin onaylanmasıyla aynı zamana denk geldiğini belirtiyor.

KEEP ve NuCypher projesi

Analist, bu birleşmenin Coinbase’in Ethereum‘un merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamalarında Bitcoin kullanımına izin veren açık kaynaklı bir proje olan tBTC’yi desteklemesine izin verebileceğini belirtiyor ve şunları ekliyor:

Coinbase Pro, Keanu teklifi geçtikten hemen sonra Keep Network’ü ekledi. Coinbase, bir süredir tBTC eklemek istediklerini belirtti. Geçen Ekim ayında gözaltı için aradıklarını söylediler ve Aralık ayında NuCypher ile birlikte gözaltına alındı. Dolayısıyla, NuCypher ve Keep adlı iki ağı birleştirerek, tBTC v2 node ağı yeterince sağlam ve yeterince büyük olacak. Coinbase’in tBTC’yi profesyonel borsaya ve nihayet normal uygulamalarına taşıması için yeterince merkezi olmayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku