Solana (SOL) Fiyat Analizi: Boğa Döngüsü Sona mı Erdi?

34

Solana (SOL), 19 Mayıs’taki yukarı yönlü fiyat hareketinden bu yana artıyor. İstikrarlı artış, 7 Haziran’da 44.2 dolar’a ulaşılana kadar devam etti. En yüksek seviye, 0.618 Fib geri çekilme direnç seviyesi (siyah) ile aynı zamana denk geldi. Sol, an itibariyle 35.97 dolar’dan işlem görüyor.

Analistten önemli Solana grafiği

Token o zamandan beri düşerken, 36 dolar destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardı, Bu alan daha önce 26 Mayıs’ta direnç görevi gördü. Desteğin üzerinde olmasına rağmen, teknik göstergeler yavaş yavaş düşüşe geçiyor. RSI, 50’nin altına geçme sürecinde ve MACD neredeyse negatif. Kripto para analisti Altcoinsherpa, token mevcut aralığın dışına çıkana kadar trendin yönünün belirlenemeyeceğini belirten bir Solana (SOL) grafiği çizdi.

Teknik analiz: düşüş devam edebilir

Aralığın direnç alanı, daha önce ana hatlarıyla belirtilen 36 dolarlık direnç alanıyla aynı. Öte yandan, en yakın destek 31,5 dolar olan 0,5 Fib geri çekilme (beyaz) destek seviyesi. Şu anda birkaç düşüş işareti var. İlk olarak, yukarı doğru hareket, beş dalgalı bir yapı yerine üç dalgalı olduğu için bir A-B-C düzeltici yapıya benziyor. İkincisi, SOL yükselen bir destek çizgisinden ayrıldı ve sonrasında bunu direnç olarak onayladı.

Son olarak, teknik göstergeler, günlük zaman dilimindekilere benzer şekilde düşüş gösteriyor. Bu nedenle, 3.50 dolarlık destek alanına doğru bir düşüş ve olası bir kırılma muhtemel. SOL/BTC grafiğinin USD karşılığıyla bazı benzerlikleri var. Yükselen bir destek çizgisinden ayrıldı ve yatay destek seviyesi olan 92.000 satoshi’nin hemen üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, teknik göstergeler düşüş gösteriyor. Bu, özellikle Stokastik osilatördeki (kırmızı simge) yakındaki düşüş eğilimi ile belirgindir. Bu nedenle, bu alanda, Solana (SOL) fiyatında düşüş ve olası çakılma meydana gelebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Beincrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku