Usta Analist: Piyasa Kızıla Boyanırken Bu Altcoin Fırlayacak

117

Analist, kripto düzeltmesi sırasında kullanılmayan bir altcoin yatırımı yaptığını söyledi. Altcoin Daily sunucusu ve kripto analisti Aaron Arnold, kripto para pazarları düzeltmeye devam ederken ve Bitcoin 35 bin dolar civarında işlem görürken, radar altındaki yeni bir altcoin dikkat çekiyor.

Formasyon FI, Polygon (MATIC) tarafından destekleniyor

Arnold, yeni bir videoda 848 bin abonesine merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Formation Finance (FORM)’ye yatırım yaptığını söylüyor. Formasyon FI, kripto para alanında verim-çiftçilik fırsatlarında uygun risk-ödül oranları arayışını optimize eden cross-chain bir DeFi platformudur.

Kripto etkileyicisi Aaron Arnold, Formation FI’nin kripto para alanının oldukça popüler olan bir sektörüne girerken DAOMaker başlatma panelinde etkileyici bir lansmana sahip olduğunu ve üst katman 2 ölçekleme çözümü altcoin Polygon (MATIC) tarafından desteklendiğini şöyle belirtiyor:

Formation FI’ (FORM) Akıllı tarım 2.0… DeFi’yi sevmeseniz bile, DeFi’nin evinize yazılacak bir şey olmadığını düşünseniz bile, umarım herkesin DeFi ile verim kovalama veya verim çiftçiliği ile ilgilendiğini gerçekten anlayabilirsiniz.

DAOMaker’ın Strong Holder Teklifinde bazı rekorlar kırdılar.  Bunun yanında onları gerçekten ilginç bulmamın nedeni, bazı büyük isimler, altcoin Polygon ve birçok risk sermayesi şirketi tarafından desteklenmeleri.

Bu altcoin Arnold’ın yatırım  yaptığı yeni proje

Arnold, getiri takip sürecini otomatikleştirme girişimiyle Formation FI’nin şu anda yatırım yapmak istediği türde bir kripto para projesi olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:

Çok fazla getiri peşinde koşan bir dünyada, herkes en yüksek verimi bulmaya çalışıyor. Matematiksel bir yaklaşım benimsiyor ve onu gerçekten DeFi blockları ile bütün süreci tek bir mağaza ile üstleniyor.

Bu, yatırım yaptığım yeni bir proje… Ben sadece bu tür şeylere baktığımı söylüyorum.

Arnold’un uzun vadede ilgilendiği projelere gelince, yatırımcıların bu boğa döngüsü için ve daha uzun süre elinde tuttuklarından emin oldukları üç kripto parayı ön plana çıkardıkları yakın tarihli bir Altcoin Daily tweet’ine atıfta bulunuyor. Formation FI geçtiğimiz hafta piyasaya giriş yaptı ve yazımız yazılırken tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 41 sent üzerinden %27,70 indirimle 25 sent civarında işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku