Ödeme olarak sanal para birimini kabul eden ülkedeki ilk halka arz

0 3

Avustralyanın kripto dostu sermaye artırma platformu Stax müşterisi West Coast Aquaculture Groupun (WCA) ödeme olarak sanal para birimini kabul eden ülkenin ilk halka arzını gerçekleştireceğini duyurdu.

WCAnın teklifine katılan yatırımcılar Tether (USDT) veya Avustralya doları kullanarak şirkette hisse senedi satın alabiliyor. USDT fiyat istikrarı nedeniyle Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yerine seçildi.

Cointelegraphta yer lan habere göre; Stax CEOsu Kenny Lee stablecoinlerin diğer dijital varlıkların dalgalanması olmadan kripto para biriminin faydalarını sunduğunu vurguladı:

“Bir halka arzda USDTnin kabulü Avustralyada dönüştürücü bir hareket ve genel olarak kripto para biriminin benimsenmesi için önemli bir adımdır. Sermaye piyasalarının geleceğinin altını çiziyor. “

Lee Staxın gelecekte ek stabilcoinler için destek düşündüğünü belirtti.

WCA Malezyanın Langkawi şehrinde büyük bir deniz çiftliği işletiyor ve burada öncelikle Singapur Hong Kong ve Malezyadaki toptan ve perakende müşterileri için taze orfoz balığı üretiyor. Toplanan sermaye yeni kuluçkahane ve fidanlık tesislerinin satın alınması da dahil olmak üzere genişlemelerde kullanılacak.

WCA her biri 050 $ dan 10 milyon ila 14 milyon hisse sunuyor ve mevcut toplamın% 878 ila% 1187sini temsil ediyor. Minimum hedef 5 milyon dolar.

Artıştan sonra WCA’nın hisselerinin Sidney Borsasında (SSX) dalgalanma planları 19 Kasım yakınlarında işlem görmeye başlaması bekleniyor.

SSX CEOsu Michael Go USDTyi destekleyen bir sermaye artışını kolaylaştırdığı için Staxı alkışladı ve şunları söyledi:

“Bu Avustralya pazarında özellikle büyüyen şirketler için sermaye artırmanın geleceğini belirleyecek ilk ve tarihi bir gelişmedir.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku