Usta Analist: Bu 5 Altcoin İnanılmaz Bir Yatırım Fırsatı Sunuyor!

0 198

Kripto para piyasasının zor günler geçiriyor olmasına rağmen, ünlü analist ve trader Lark Davis, beş altcoin’in yıl sonuna kadar on kat veya daha fazla değer kazanma potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Injective Protocol (INJ) ağ güncelleme ile fırlayacak

Analist listesine, ekibi lansman için hazırlanırken, katman-2 merkeyetsiz borsa protokolü Injective Protocol (INJ) ile başlatıyor. Davis şunları söyledi:

Bu altcoin’i listeme koymaya karar verdim çünkü büyük bir potansiyel var. Fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık üçte bir oranında düştü. Ama aynı zamanda ana ağ güncellemesi geliyor. Mevcut piyasa değeri, sadece 400 milyon dolar. Bu, kolayca 10 kat veya daha fazla artış kaydedebilir. Ana ağ kullanıma sunulduğunda, token için gerçek talebin geldiğini görmeye başladık, gelen gerçek kullanıcıların geldiğini görmeye başladık, artış çok büyük olacak.

Analist, merkeziyetsiz borsa QuickSwap’i (QUICK) toparlanmaya hazır olduğuna inandığı ikinci altcoin olarak adlandırıyor. Davis, Polygon ağında bulunan QuickSwap’in şu anda değerinin olması erekenden düşük olduğunu savunuyor. Trader şunları vurguladı:

Bence şu anda aslında hak ettiği değeri görmeyen bir kripto para birimi çünkü poligon ağının kendisi çıldırmış durumda.

Analist:Bancor Network (BNT) harika bir yatırım

Sentetik varlık platformu Linear Finance (LINA), Lark Davis’in on kat daha fazla değer kazanması muhtemel kripto para birimleri listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Davis’e göre, Analist şunları ekledi:

Linear Finance fiyatı aslında tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 77 düştü; bu, teknolojiye dayalı, bir altcoin’in eski günlerine dönüp daha da yüksel ATH’lere ulaşacağından eminim. Synthetix (SNX) gibi bu büyük protokollerin şu anda Linear Finance’in yaptığı şeyin 20 katı piyasa değerine sahip olduğu düşünüldüğünde, bunun büyümek için çok daha büyük potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum.

Analist, merkeziyetsiz borsa Bancor Network’ün (BNT) yüksek potansiyele sahip başka bir dijital varlık olduğunu söylüyor. Davis’e göre Bancor, DeFi alanında öne çıktığı için harika bir yatırımdır. Davis şunları belirtti:

Sundukları ürün gerçekten harika. Öyleyse çözebildikleri şey, süreksiz kayıp problemleridir. Böylece kalıcı zararlar olmadan tek taraflı likidite provizyonu yapmanızı sağlarlar. Piyasa yılın geri kalanında genel olarak yükseliş eğilimi göstermeye devam ederse Bancor’un potansiyel olarak 10 katlık bir hamle yaptığını bile görebilirim.

Mercurial Finance umut vaat ediyor

Analist, token satışı sürecinde olan Solana Blockchain tabanlı DeFi platformu Mercurial Finance (MER) ile listesini tamamlıyor. Analist son olarak şunları söyledi:

Öyleyse, Solana ekosisteminde erken giren bir kripto para ile  tanışmak istiyorsanız, Mercurial Finance kesinlikle göz atmanız gereken bir altcoin.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku