Usta Analist: Cardano (ADA) ve 5 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayacak!

164

Kripto para stratejisti ve analist Michaël van de Poppe, Cardano (ADA) ve piyasa değeri düşük olan 5 altcoin’in gelecekteki potansiyel fiyat hareketini inceledi.

Cardano ve Swipe (SXP) boğa döngüsüne girecek

Yayınladığı yeni bir tweet’te popüler analist, 335.100 takipçisine Cardano’yu yakından takip ettiğini söylüyor. Daha geniş kripto para pazarlarındaki zayıflığın ortasında, akıllı sözleşme platformu Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yükseliş sinyalleri vermeye devam ediyor. Poppe şunları söyledi:

Hala çok güç gösteriyor ve boğa döngüsünde. 6.200 satoshi (0.000062) civarında bir sonraki bölgeye doğru yükselişin devam etmesini bekliyorum. Bu, USD çiftinin daha fazla güçlenmesini de içerecektir.

An itibariyle, ADA/BTC 0,000046’da işlem görüyor ve parite önümüzdeki ay yatırımcının hedefine ulaşırsa yüzde 34’ün üzerinde potansiyel bir kazanç olduğunu gösteriyor.

Sıradaki altcoin, merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemi Swipe’ın yerel tokenı olan SXP. Van de Poppe’ye göre, SXP, Haziran ayı fiyatı olan 1,94 dolar’dan sona ermeden önce yüzde 86’lık güçlü bir ralli için hazırlanıyor. Analist şunları söyledi:

Bu da güç kazanıyor (özellikle BTC çifti). Bu BTC çiftinin 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkması gerekiyor. Bu olursa, burada devamını göreceğiz ve ardından düşüş öncesi seviyelere geri döneceğiz.

Analist Waves ve Fantom’u yakından takip ediyor

Üçüncü altcoin, kullanıcıların kendi kripto tokenlerini oluşturmasına, başlatmasına ve ticaretine izin veren bir blok zinciri platformu olan Waves. Van de Poppe’ye göre Waves, Bitcoin çiftinde (WAVES/BTC) 0.00042 işlem fiyatından yüzde 35’lik bir hareket başlatmaya hazır. Analist şu açıklamayı yaptı:

Bu, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaları desteklemeye ve üzerinde hareket etmeye devam ediyor. Bu nedenle, 0.00057’lik bir yeniden test göreceğimizi varsayıyorum.

Van de Poppe’nin radarındaki dördüncü altcoin, akıllı şehirleri güçlendirmeyi amaçlayan dağıtılmış bir defter teknolojisi olan Fantom’dur (FTM). Analist, Temmuz ayına kadar yüzde 74’lük bir ralli başlatmadan önce Fantom’un Bitcoin (FTM/BTC) karşısında düşüş yapmasını bekliyor.

Destek testi, şimdi daha fazla devam etmek için saygısız. 1.000 satoshinin (0.00001) üzerine çıkmak, bir sonraki (0.000013) 1.300 satoshiyi verir.

Analist:Enjin Coin fiyat artışına hazırlanıyor

Mobil veri alışverişi kripto para birimi Dent de tüccar listesinde. Altcoin’in, şu anki 0.031 dolar değerinden yüzde 287’nin üzerine meteorik olarak yükselmeden önce temel oluşturma aşamasına devam etmesini bekliyor. Analist, Dent’in hedefine Ağustos ayında ulaşmasını bekliyor. Poppe şunları ekledi:

Çok uzak çok iyi. Devasa bir dürtü dalgası olduğu için bu muhtemelen bir süre birikecek.

Van de Poppe ayrıca blockchain oyun platformu Enjin Coin’i (ENJ) takip ediyor. Trader’a göre ENJ, 1,29 dolar ve 0,67 dolarlık kilit destek alanlarını vurguladığı için yeni bir boğa döngüsü başlatmaya hazır.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku