Usta Analist: Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Polkadot Bu Seviyelere Ulaşacak!

159

Yakından takip edilen bir kripto yatırımcısı, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) için dev fiyat tahminlerini açıklıyor. İşte haberin detayları…

Popüler trader Capo, 2021 bitmeden Bitcoin (BTC)’den sonraki en büyük kripto para birimi olan ETH’nin yükseleceğini düşünüyor

Capo kullanıcı adıyla bilinen trader, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir tweet’inde 129 bin takipçisine Cardano (ADA) için 3,00 ila 4,00 dolar aralığında bir başlangıç ​​fiyat hedefi ve 30 dolarlık şaşırtıcı bir uzun vadeli fiyat hedefi öne sürdü. Trader, söz konusu tweet’inde şöyle söyledi:

Cardano (ADA)’nun yükselen bir kripto para birimi olduğunu unutanlar için dostça bir hatırlatma.

Geçen ay başlayan büyük kripto düzeltmesinin ardından son fiyat hareketine dayanarak analizini devam ettiren Capo, Bitcoin (BTC)’den sonraki en büyük kripto para birimi olan Ethereum’da bir dip oluşumu görüyor. Trader, 2021’in son günlerine varmadan önce Ethereum (ETH)’un 10 bin dolara yükseleceğini beklediğini ifade etti.

Capo, Bitcoin ve Polkadot hakkındaki fiyat hedeflerini de açıkladı

Söz konusu Polkadot olduğunda ise, Capo, DOT’un fiyat hareketini, Eylül 2011’de hızlı bir şekilde yükselmeden hemen önceki Nasdaq 100 Endeksi ile karşılaştırıyor. Capo’nun çizelgelerine göre, DOT patlamadan ve uzun vadeli fiyat hedefine ulaşmadan önce konsolidasyona devam edebilir. Ünlü yatırımcı, DOT için belirlediği hedefi ise şöyle açıklıyor:

100 dolara DOT

Ünlü yatırımcı, Bitcoin hakkında ise önümüzdeki haftalarda parabolik bir ralli olup olmadığını tahmin etmek için Elliot Wave teorisini kullanıyor. Elliot Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kitle psikolojisine dayalı gelecekteki fiyat hareketini ortaya koyar.

Capo, Bitcoin (BTC)’in şu anda boğa piyasasındaki bir düzeltme döneminde olduğunu gösteren dördüncü dalganın ortasında olduğunu söylüyor. Ünlü trader, geri çekilmenin akabinde, 2021 bitmeden BTC için yaklaşık 230 bin dolar seviyesinde olacak büyük bir ralli öngördüğünü dile getiriyor. Yatırımcının hedefi, Bitcoin (BTC)’in şu anki 32.828 dolarlık fiyat seviyesinden yüzde 600’lük bir yükseliş potansiyelini temsil ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku