Ünlü Yatırımcı: Ethereum ve 2 Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak

7.361
Real Vision CEO’su ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, mevcut boğa koşusunda Ethereum (ETH) rakibi 2 altcoin için büyük fiyat artışı öngörüyor.

 

Yönetici, Solana ((SOL) ve LUNA (Terra) için fiyat artışı öngörüyor

Eski Goldman Sachs yöneticisi, InvestAnswers ile yaptığı yeni bir röportajda, portföyünün yüzde 82’sinin Ethereum (ETH)’da olmasına rağmen, akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Terra’nın (LUNA) bu döngüde ETH’den daha iyi performans göstereceğini düşündüğünü söyledi. Yatırımcı, “Öyleyse neden bütün paramı bu projelere koymadım? Çünkü bazı konularda daha az netlik var. Ağ etkileri daha az belirgin. Bu nedenle, daha küçük bir yatırım yapmam gerekiyor.” ifadesini kullandı.

Pal, Ethereum (ETH)’un yükselişine devam edeceğini ve önümüzdeki 10 yıl içinde tüm kripto para piyasasının 100 kat artacağını ve insanların daha fazla kazanacağını iddia ediyor. Ytaırımcı, kripto piyasalarının yıl sonuna doğru büyük bir fiyat artışı göreceğini tahmin ediyor. Pal, trader’ların bu duruma şaşıracağını söylüyor. Yönetici, “Muhtemelen Ocak başında veya Aralık sonunda bir satış görmeye başlayacağız” açıklamasını yaptı. Lider altcoin, ETH, gün içinde yüzde 6’dan fazla artışla 4.725 dolardan işlem görüyor.

 

Ethereum için çarpıcı fiyat tahmini

Pal, ETH’nin önümüzdeki haftalarda değerinin iki katından fazla artacağını tahmin ediyor. Yatırımcıya göre,  lider altcoin sene sonuna kadar 15 bin dolara yaklaşacak. Yatırımcı, ayrıca, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığının yaza kadar 40 bin dolara kadar fırlayabileceğini ve “mevcut durumda” ETH’nin en geç Mart ayına kadar 20 bin dolara ulaşacağını belirtiyor. Ethereum rakibi  SOL, gün içinde yüzde 3’ten fazla artışla 210.95 dolaradn işlem görüyor. LUNA şu anda son 24 saatte yüzde 12’den fazla artışla 57.62 dolardan işlem görüyor.

Bakiyesi olan Ethereum adreslerindeki büyüme, ETH fiyat yükselişine ilişkin beklentileri artırıyor. Glassnode’a göre, Ethereum’u elinde tutan yatırımcı sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı için, yatırımcılar orta vadede ETH fiyatında bir artış için konumlanıyorlar. İkinci en büyük kripto para birimi olan ETH, 26 Kasım’daki küresel pazar satışını takiben yaklaşık %14 oranında düşüş kaydederek yaklaşık olarak 3.915 dolar civarında işlem görüyor. İlk olarak, her zamankinden daha fazla ETH tutan adres bulunuyor. Kripto para analiz firması Glassnode’dan alınan verilere göre, sıfır olmayan Ethereum adreslerinin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.933.212’ye ulaştı. Daha fazla kripto para haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku