Eski Wall Street Uzmanından Shiba Inu Yorumu: Hapiste Olmalılar!

8.699
Para avcısı” (the Wolf of Wall Street) lakabıyla tanınan Jordan Belfort 1990’larda kurduğu yatırım şirketi Stratton Oakmont ile milyonlar kazanmayı başardı. Ünlü ismin anıları, Martin Scorsese’nin 2013’te çektiği ve Leonardo DiCaprio’nun başrolünde oynadığı film “The Wolf of Wall Street”in de ilham kaynağı oldu. Belfort, yaptığı son röportajda köpek temalı altcoin projeleri Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE)’i sert bir dille eleştirdi.

Projenin arkasındaki isimler, sistemi suistimal ediyor!

Deneyimli yatırımcı, önde gelen meme tabanlı kripto para birimleri Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) gerçek bir değeri ve faydası olmadığını iddia etti. Girişimci kendisini kripto para piyasası destekçisi olarak tanımlıyor ancak gerçek kullnımı olmayan ve yatırımcıları riske atan coin’lere karşı olduğunu vurguladı. Belfort, kripto piyasasındaki kariyeri boyunca SHIB ticareti yapan insanlardan birçok çılgın hikaye duyduğunu açıkladı. Yatırımcı Shiba Inu ve değeri hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Yatırımcıya göre, projenin arkasındaki isimler sistemi suismtimal ediyor.

Kendisini Blockchain teknolojisinin bir hayranı olarak gören işadamı, SHIB’nin yalnızca meraklıları soyan beş para etmez bir altcoin olduğunu söyledi. Belfort sözlerini Shiba Inu’nun tehlikeli bir yatırım tercihi olduğunu, bu yüzden insanların projeden uzaklaşması gerektiğini söyleyerek bitirdi. Girişimci, altcoin’in arkasındaki ekibin, coin’e yatırım yaparken insanların hangi risklerle karşı karşıya olduklarını belirtmediğine inanıyor. Eski Wall Street uzmanı, Shiba Inu’yu oluşturan kişilerin hapiste olmaları gerektiğine inanıyor. Ünlü ismin Shiba Inu’yu yasadışı bir kripto para birimi olarak eleştirmesine rağmen, SHIB, birçok yatırımcıyı zengin etti. SHIB, eleştirilen volatilitesi nedeniyle altcoin’ler arasında öncelik kazandı.

Shiba Inu ”şaka coin” tanımından kurtulmayaa çalışıyor

Kriptoarena.com olrak daha önce bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu, gelişiminin her aşamasında sürpriz bir proje ile geliyor. SHIB, merkeziyetsiz bir borsaya sahip ve bazı platformlar tarafından bir ödeme tokeni olarak kullanılır. Şimdi ise Metaverse ve Blockchain oyun endüstrisine adım atarken daha da güçlü hale geliyor. Blockchain oyunlarının kazançlı doğası, 2021’de zaten geniş bir şekilde ele alındı. Aslında, DappRadar’a göre, 1,4 milyondan fazla benzersiz adres cüzdanı, günlük olarak blockchain oyunlarına giriş yapıyor. Bu aktivite düzeyine yakında Metaverse zincirlerinde tanık olunabilir ve MANA, ENJ altcoin projelerindeki değer artışı bunun en iyi örneğidir. Shiba Inu’nun popülerliliği göz önünde bulundurulduğunda, metaverse ve oyun projesi Shiba Inu için başarıyı da yanında getirebilir.
 Shiba Inu da topluluktan kaynaklanan olumlu duygu nedeniyle yükseldi. Bu duygu aynı zamanda büyük ölçüde 2021’deki Ethereum, Bitcoin’in boğa koşularına da dayanıyor. Shiba Inu, olumlu bir topluluktan bağımsız olarak, BTC, ETH ve diğer önde gelen kripto paralardan bir likidite çıkışı varsa muhtemelen ivme kazanamayacak Ayı piyasası gelirse, yatırımcılar Metaverse yeterliliği için o kadar uzun süre beklemeyebilirler. Spekülatörler, sanal gerçeklikte SHIB için işlevselliğin hemen mümkün olmayacağına bahse girebilirler.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptopolitan.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku