Goldman Sachs Eski Yöneticisi Favori 4 Altcoin Projesini Açıkladı

1.094

Real Vision kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, takipçilerini Ethereum (ETH) dışında en sevdiği dört altcoin projesi hakkında bilgilendiriyor.

Altcoin Solana (SOL)

Bir Ethereum boğası olan Pal, 795.200 Twitter takipçisine ETH rakibi ve akıllı sözleşme platformu altcoin Solana (SOL) ‘nın en sevdiği altcoin projelerinden biri olduğunu söylüyor. Piyasa değerine göre beşinci sıradaki kripto para birimi olan Solana’nın yerli tokenı SOL, son 24 saat içinde yaklaşık %1,8 oranında artarak, yazımız hazırlanırken 196,89 dolardan işlem görüyor.

Avalanche (AVAX), Terra (LUNA) ve Polkadot (DOT)

Pal sevdiği altcoin projeleri listesinde, diğer üç akıllı sözleşme platformları, Avalanche (AVAX), Terra (LUNA) ve Polkadot (DOT) hakkında da değerlendirmede bulunuyor. Piyasa değerine göre 11. sıradaki kripto para birimi olan AVAX, yazımızın hazırlandığı sırada son 24 saatte yaklaşık %5,4 oranında artarak 114,64 dolardan işlem görüyor. Aynı dönemde, altcoin LUNA %5 oranında artarak 43,50 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 9. sıradaki kripto para birimi olan DOT ise son 24 saatte %1,2 düşüşle yazım sırasında 35,63 dolardan işlem görüyor.

Pal, kripto piyasasındaki  ‘en önemli’ grafiği ana hatlarıyla açıklıyor

Pal, dört akıllı sözleşme platformunu listesine dahil etmesine rağmen, Andreessen Horowitz’in genel ortağı Chris Dixon tarafından ortaya konan ve “ETH katillerinin” bir efsane olduğunu belirten bir teoriye katılıyor. Dixon, Blockchain’lere olan talebin arzı geride bırakacağına inanıyor. Chris Dixon ve Packy McCormick bu konu hakkındaki düşüncelerini şöyle belirtiyor:

Önümüzdeki yıl, Blockchain’lerin, para ve finansın ötesinde çok daha fazla uygulamayı destekleyebileceğini gösterecek. 2022’de merkezi olmayan hizmetler, büyük teknoloji şirketlerinin internet üzerindeki baskısını ortadan kaldıracak. Altcoin projeleri bir dizi yeni “web3” teknolojisinin, içerik oluşturucuların, teknoloji uzmanlarının ve küçük işletmelerin dijital ekonomisini önemli ölçüde iyileştirecek.

Pal ayrıca Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC) tablosunun şu anda kripto para piyasalarındaki “en önemli tablo” olduğunu düşünüyor. Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Pal şu şekilde açıklamada bulunuyor:
ETH/BTC grafiği bence şu anda kripto para piyasasındaki en önemli grafik. Daha yüksek bir kırılma, yılsonuna kadar daha fazla risk aramaya yol açacaktır. BTC ise daha da yükselecek. Altcoin Ethereum, yazımız hazırlanırken 4.125,15 dolar veya yaklaşık olarak 0,076 Bitcoin (BTC)’den işlem görüyor. Bitcoin ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku