Ünlü İsim: Bu Altcoin, Bitcoin’den Çok Daha İyi!

26

Todd Morley, on-chain bir gelecek hakkındaki düşüncelerini paylaşarak, altcoin Ethereum’un merkezi bir rol oynayabileceğini öne sürdü. Gelecekte işsiz kalan ya da piyasada tutunamayan işletmelerin dijitalleştirme planı olmayan firmalar olduğunu sözlerine ekledi. Yeni girişimi Overline Network, New York’taki en yüksek gökdeleni inşa etmeyi ve dünyanın en büyük NFT müzesine ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Guggenheim kurucu ortağı, altcoin Ethereum’u destekliyor

Guggenheim’ın kurucu ortağı ve Overline Network Başkanı Todd Morley, Ethereum (ETH)’un daha popüler olan selefi Bitcoin’e göre “çok daha yüksek faydaya” sahip olduğunu belirtti. Ayrıca Overline Network’ün yeni bir kripto borsası türü ve NFT müzesi oluşturmak için akıllı sözleşme zincirini nasıl kullanacağı konusunda da açıklamada bulundu.

Varlık yönetimi devi Guggenheim Partners’ın kurucularından biri olan Todd Morley, altcoin Ethereum’un Bitcoin’den “çok daha yüksek faydası” olduğunu söyledi. Yakın tarihli bir Blooberg TV röportajında, Blockchain’ler arasında ticaret yapmak için merkezi olmayan bir pazar olarak kendini faturalandıracak yeni bir Blockchain girişimi olan Overline Network’ten bahsetti. Morley, Bitcoin’e olan ilgisi sorulduğunda, Ethereum’un “akıllı sözleşmeler yoluyla çok daha yüksek faydaya” sahip olduğunu belirtmeden önce bunun “bir şey” olduğunu söyledi.

Morley: teknoloji stratejisi olmayan firmalar iflas edecek

Birçok sektörün dijitalleşeceğini ve değişime ayak uyduracak bir teknoloji stratejisi olmayan herhangi bir firmanın “iflas edeceğini” de sözlerine ekledi. Altcoin Ethereum (ETH) hakkında konuşurken, Moore’un yasa projeksiyonuna atıfta bulunarak hızlı gelişme oranını özellikle vurguladı. Ayrıca söz konusu yasa projeksiyonuna ilişkin olarak Morley şunları da ekledi:

Altcoin Ethereum’daki uygulama geliştiricileri önceki altı yıldan 20 kat, Moore yasasından ise çok daha hızlı gelişiyor.

Morley, gayrimenkul geliştirme grubu JDS ile birlikte, “Blockchain kulesi” olarak adlandırılacak New York’taki en yüksek gökdeleni inşa etmeyi planlıyor. Morley, bu kulenin dünyanın en büyük NFT müzesine de ev sahipliği yapacağını açıkladı. Guggenheim Partners, özellikle kültürel faaliyetleriyle tanınmaktadır. Firma kültürel çalışmaları çerçevesinde ünlü New York Guggenheim Müzesi’ni açtı. Guggenheim Partners’ın yatırım fonlarından biri de yakın zamanda 500 milyon dolardan fazla Grayscale’s Bitcoin Trust satın aldı.

Kaynak Cryptobriefing.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku