Usta Analist: NFT ve DeFi’den Sonra Bu Altcoin’ler Sahneyi Devralacak!

0 147

Kripto para analisti ve trader Tyler Swope, ralli yapmaya hazır olduğuna inandığı altcoin’leri açıkladı.

Swope, 236 bin YouTube takipçisine, bu kış ve bahar piyasanın gözdesi olan merkeziyetsiz finans (DeFi) ve NFT token’larının ardından patlamaya hazır bir sonraki altcoin grubunun, merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO) projeleri olduğunu söyledi.

Bir Sonraki Trend

“İlk DeFi coin’leri heyecan uyandırdı. Sonra NFT tokenları devraldı. DAO altcoinleri bir sonraki trend haline gelecek ve heyecan yaratacak. “

DAO’lar, protokol güncellemelerinin token sahipleri tarafından oylanıp karar verileceği şekilde çalışır.

Kripto para analisti, DAO’larda kilitlenen toplam değerin (TVL) yaklaşık dokuz ay önce 55 milyon dolardan  fazla olduğuna ve şu anda yaklaşık yüzde 1.800 arttığına işaret ediyor. Analist şunları ekledi:

“Geçen Ağustos itibarıyla DAO’nun TVL’si 55 milyon doların biraz üzerindeydi. Dokuz aydan bugüne kadar, DAO TVL büyüyor ve şu anda 1 milyar dolarının biraz altında. “

DeFi tarafından belirlenen emsalleri göz önünde bulunduran analist, DAO altcoinleri, iki alt sektör ile birlikte hareket ettikçe artacağına inanıyor.

”DeFi ve DAO’lar el ele gider. Bu nedenle, bence DAO’lardaki TVL bu yıl çıkışını yapacak. Çünkü neredeyse her DeFi protokolü DAO modeline doğru ilerliyor… ”

Önemli İki Proje

Trader, en sevdiği DAO tabanlı projelerinden birinin Habitat (HBT) olduğunu söylüyor. Token, zincir dışı işlemleri bir araya getirerek Ethereum blok zincirindeki ücretleri ve tıkanıklığı azaltır.

Swope’a göre, Habitat’ın diğer tokenlara göre ana avantajı, ücretleri yüzde 90’ın üzerinde düşürmesi ve işlem hızlarını önemli ölçüde artırmasıdır.

“Habitat, etki alanına ve uygulamaya özel bir etki yaratıyor… Bu ne anlama geliyor !? Her alan bağımsız, DAO veya uygulamaya özeldir. İşlemler, oylar, yönetişim ve benzerleri için kendi düğümlerini barındırıyorlar, bu da bunların kolayca ölçeklenebilir, düşük işlem ücretleri (yüzde 96 daha ucuz) ve neredeyse anında hızlı olduğu anlamına geliyor. ”

Swope ayrıca DAO oluşturma ve bakım platformu Aragon’dan da (ANT) bahsetti  ve onu altcoin sektöründeki “en popüler” projelerden biri olarak tanımladı

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku