Ünlü Analist Lark Davis Yatırım Yaptığı Altcoin Projelerini Açıkladı!

745
Popüler kripto para analisti ve YouTuber Lark Davis, son birkaç haftadır yatırım yaptığı ve devasa artış kaydedeceğine inandığı bazı altcoin projelerini paylaştı.

Polkadot (DOT),  Bridge Mutual (BMI), Joe (JOE), Avalanche (AVAX)

Analistin listesindeki ilk altcoin Polkadot (DOT). Polkadot ekosistemi yakın zamanda Kusama’dan parachain slot müzayedelerini devraldı. Artık katılımcılar, kitle kredisi girişiminin bir parçası olarak seçtikleri proje için DOT tokenlerini stake etme şansına sahip. Davis, tüm DOT yatırımının yüzde 90-94’ünü iki yıllık bir süre boyunca parachain müzayedelerine ayırdığını söyledi. Ayrıca başlangıçta altcoin’i satın almak için kullandığı tüm sermayeden geri dönüş almayı başardı. Analistin listesindeki ikinci altcoin Bridge Mutual (BMI). Bu proje, stablecoin’leri, merkezi borsaları ve akıllı sözleşmeleri kapsayan merkeziyetsiz bir sigorta platformudur. Lavis, büyük fayda sağladığı için altocoin için iyimser. Polkadot dışında Bridge Mutual, Solana gibi diğer ağlara doğru genişliyor ve üst düzey ortaklıklar kuruyor. Altcoin için ek bir katalizör, Bridge Mutual V2’nin yakında piyasaya sürülmesi olacak.
6 Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor! İşte Detaylar!
 
Davis ayrıca, Trader Joe (JOE), Avalanche (AVAX) gibi projelere de yatırım yaptı. Bu projeler, ekosistemindeki en büyük ve en popüler merkeziyetsiz borsa konumunda. Şu anda Trader Joe, Davis için büyük yükseliş göstergeleri olan 2,5 milyar dolarlık kilitli toplam değere (TVL) ve “dev işlem hacimlerine” sahip. Kripto analisti, hem Avalanche hem de Trader Joe tokenlerininde yield famring yapıyor açıklıyor. AVAX şu anda likidite sağlayıcılarının JOE ve AVAX tokenlerinde yüzde 75 APY kazandığı bir teşvik programı yürütüyor. Ayrıca Davis, Trader Joe’nun “değeri düşük bir altcoin” olduğu ve bu da ona alternatif birinci katman çözümleri trendiyle kitlesel büyüme potansiyeli verdiği görüşünde.

 

Lark Davis’in listesindeki diğer altcoin projeleri

Davis’in yatırım yaptığı P2E oyun tabanlı altcoin projeleri arasında Aurory (AURY), Rangers Protocol (RPG), Merit Circle (MC) ve Illuvium (ILV) yer alıyor. Aurory, Davis’in büyük yatırımcı desteğine dayanarak büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü Solana tabanlı bir oyun. RPG ise  oyun tabanlı bir metaverse altcoin ve nispeten daha küçük bir piyasa değerine (33 milyon ) sahip, ancak aynı zamanda tanınmış endüstri destekçilerine de sahip.
İşte CoinGecko'da En Çok Aranan 5 Altcoin!
 
NFT protokollerini ve zincirler arası uyumluluğu bir araya getiren Mainnet lansmanı iki haftadan kısa bir süre içinde gerçekleşecek. Davis’e göre Merit Circle, Digital Currency Group’un güçlü desteğine ek olarak “süper kazançlı stake ödülleri”  ortaya koyuyor. Son olarak, Illuvium’un piyasa değeri 1 milyar dolara yaklaşıyor ve platform yüzde 400 çekici APY stake ödülleri sunuyor. Daha fazla kripto para haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Crypto-news-flash.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku