Solana Lizbon Konferansı’ndan Kritik Açıklamalar! İşte Fiyat Beklentisi!

515
Geçtiğimiz hafta Lizbon’da gerçekleşen Solana (SOL) Breakpoint Konferansında konuşan geliştiriciler, SOL Blockchain’in şu anki durumundan dört kat daha hızlı bir hale geleceğini açıkladılar. SOL ağındaki DeFi ve Metaverse ekosistemleri, tokenin kullanım durumunu artırması bekleniyor.

PayPal’den çarpıcı Solana açıklaması!

Paypal’ın başkan yardımcısı Jose Fernandez da Ponte, firmanın Ethereum, Solana, Polkadot ve Algorand gibi kripto para birimlerini takip ettiğini belirtti. Çevrimiçi ödeme platformu, ödemeleri ölçeklendirmek için 1. katman ve 2. katman platformlarını aktif olarak izliyor. Fernandez,  ”altı hafta sonra bana sorarsanız, eminim size dört ya da beş farklı proje isim verebilirim. Heyecan verici.” ifadesini kullandı. Solana’nın kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, Breakpoint Konferansı’nda şunları söyledi:
Genel olarak bir değerlendirme yaptığımızda, Solana olması gerekenden yaklaşık dört kat daha yavaş bir konumda. Işığın dünyanın etrafındaki hızı yaklaşık 110 milisaniyedir. Bu seviyelere ulaşmak için çok fazla emek, ter ve çaba gerekecek. Bu sembolik bir söylem ve hızımız daha da artacak.

 

  CryptoCompare verilerine göre Solana yüzde 88,7’lik bir oranla  Eylül ayından bu yana en volatil kripto para oldu. Tarihsel olarak, oynaklıkta artış, bir SOL fiyat rallisinin göstergesidir. Solana ağında kilitlenen toplam 12,5 milyar dolarlık değerin çoğunluğu, merkeziyetsiz borsalarda kilitlendi. DEX’ler, son iki ayda SOL faydasını ve benimsenmesini artırdı. FXStreet analistleri, SOL fiyat trendini değerlendirdi ve kripto para biriminin kilit desteğini kaybederken SOL’un 160 dolara düşmesini bekliyor.

 

Solana’nın toplam kilitli değeri, yeni ATH’ye ulaştı!

Solana (SOL), kısa süre önce Tether’i  ve Cardano (ADA)’yu tahtından indirmeyi başararak, 4.’üncü sıraya yerleşmişti. Geçtiğimiz haftaalrda yeni ATH’sine ulaşan SOL, an itibariyle 214 dolardan işlem görüyor ve 5.sırada yer alıyor. Dijital varlık yöneticisi  Coinshares, geçtiğimiz hafta Solana’ya 15 milyon dolar kurumsal giriş kaydetti ve yönetim altındaki toplam SOL varlıklarını 200 milyon dolara çıkardı.

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Solana (SOL)’nın toplam kilitli değeri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak, yeni bir rekora daha imaza attıi Toplam kilitli değer (TVL), yüzde 16,7’lik bir rallinin ardından 231 dolarlık yeni bir zirveye ulaşan fiyatla somut bir korelasyon içinde hareket ediyor. Solana, 14.86 milyar dolara ulaşan TVL toplam değer ile üçüncü en büyük Blockchain olmayı başardı.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku