Ünlü Analist: Cardano ve 6 Altcoin Haziran’da Bu Seviyeleri Görebilir!

172

Kripto para stratejisti ve analist Michaël van de Poppe, Cardano (ADA) ve diğer altı altcoin için bir sonraki aşamanın nasıl olacağına dair düşüncelerini paylaştı.

Cardano istikrarlı yükselişine devam edecek

Yayınladığı yeni bir videoda analist, Cardano‘nun piyasa düzeltmesi sırasında diğer kripto varlıklarına göre güçlü göründüğünü ve fiyat hareketinde sürekli olarak daha istikrarlı yükselişler yaptığını söylüyor. Poppe’ye göre, ADA için bir sonraki hedef, 5,00 dolara yükselmeden önce 3,35 dolar seviyesi. Poppe şunları söyledi:

 1,80 doların üzerinde bir kırılma yaşarsak, 3,35 dolar ve 5,00 dolar olan bir sonraki hedef bölgeleri türetmek için Fibonacci uzantısını kullanabilirsiniz. Bu kırılmayı tersine çevirirsek, burada bu iki hedef bölgeye tırmanmaya başlayabiliriz, bu yüzden beklenecek bir artış var.

CoinShares Verileri Açıklandı: Cardano (ADA) Yeni Bir Rekor Kırdı!
CoinShares Verileri Açıklandı: Cardano (ADA) Yeni Bir Rekor Kırdı!

Analist ayrıca,  Swipe’ın yerel tokenı olan SXP olmak üzere altı kripto parayı da inceledi. Poppe’ye göre, SXP Bitcoin (SXP/BTC) karşısında 100 günlük hareketli ortalamanın (MA) üzerine çıktığında bir yükseliş kırılması kurulabilir. Stratejist şunları ekledi:

Bu, 100 Günlük MA’nın üzerine geri kırılırsa yükseliş tetikleyicisinin oluşturulabileceği MA’lar arasında konsolide oluyor. Birikim direnci kırılırsa yeni dürtü dalgası tetiklenir.

AVAX ve ATOM yükseliş ivmesi kazanabilir

Van de Poppe’nin radarında, düzeltme sırasında diğer altcoinlere kıyasla “ezildiğini” belirttiği (AVAX/BTC) akıllı sözleşme platformu Avalanche var. AVAX/BTC, mevcut 0.00049 değerinden yaklaşık yüzde 22’lik bir hareket olan 0.00061 alanının üzerine çıkabilirse, kripto paranın yükseliş ivmesine devam edebileceğini söylüyor.

Sıradaki altcoin , birlikte çalışabilir Blockchain protokolü Cosmos (ATOM), Analist, şu anda 0,0004 civarında olan 200 günlük hareketli ortalamayı kırdığında Bitcoin’e karşı yükselişe devam edebileceğini söyledi ve şunları vurguladı:

Bu, burada çok önemli MA’lar arasında hareket ettiği bir aralıkta konsolide oluyor. 200 Günlük MA’nın üzerinde bir kırılma olursa, devam etmenin muhtemel olduğunu varsayıyorum. Yeşil bölgelerin korunması kritik öneme sahip.

Analist Chainlink için izlenecek seviyeleri açıkladı

Analist ayrıca, merkeziyetsiz  uygulama (DApps) platformu Harmony’deki yerel token olan ONE’ın, ONE/BTC’nin kritik 200 satoshi veya 0.0000002 seviyesini tutabilmesi durumunda yeni zirveler için patlama şansı olduğunu söylüyor.

Van de Poppe’nin yakından takip ettiği bir diğer kripto para birimi, Bitcoin çiftinde (LINK/BTC) merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink. LINK/BTC’nin kritik hareketli ortalamalarının üzerine çıkmayı başardığının iyi bir işaret olduğunu ve eğer bu seviyeyi tutarlarsa, mevcut fiyatı olan 0.00083’ten 0.00118’e yüzde 42’lik bir rallinin ufukta olabileceğini söylüyor. Analist şunu söyledi:

100 Günlük ve 200 Günlük MA’nın altına düştü. Hemen geri döndü, şimdi tekrar yukarı. Bunları tutuyorum ve bu konuda yükselişin devam etmesini bekliyorum. Fena görünmüyor.

Van de Poppe’nin radarındaki son altcoin, stablecoin platformu Reserve Rights’taki yerel token olan RSR’dir. Analiste göre, RSR/BTC, bir sonraki büyük direnç alanını test etmek için 0.00000088’den 0.0000015’e yüzde 70’lik bir ralli izliyor olabilir. Analist son olarak şunları ekledi:

Bu, AVAX ve ATOM ile aynı şeyi gösteriyor. Bir aralığın inşa edildiği ağır arıza. Yeşil alan tutmak için kritik öneme sahiptir. Bu doğruysa, kırmızı renkte yeni testler muhtemel görünüyor.

Analist: Bu seviye kırılırsa Bitcoin hızla yükselebilir

Analist ayrıca, Bitcoin içinde bir değerlendirmede bulundu. Poppe’ye göre, Bitcoin, 34 bin dolarlık bölgenin üzerinde bir temel oluşturdu ve istikrarlı bir artışa başladı. BTC, pozitif bölgeye geçmek için 35 bin dolar ve 36 bin dolar direnç seviyelerini kırdı.

BTC/USD paritesinin saatlik grafiğinde 36 bin dolar civarında dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu. Parite, 40.420 dolardan 33.630 dolara doğru gerçekleşen önemli düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine yükseldi. Yukarı yönde, ani bir direnç 37.500 dolar seviyesine yakın. İlk büyük direnç 38.000 dolar seviyesine ve son zamanların en yüksek seviyesine yakın. 38 bin dolarlık bölgenin üzerinde net bir kırılma, daha büyük bir artış için hız belirleyebilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku