Türklerin Aldığı Metaverse Coin ‘Büyük Haberle’ Fırladı!

68

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere, lider kripto para birimi Bitcoin’in 2023 yılına hızlı başlamasıyla beraber yükseliş trendini yakalayan kripto para piyasası, metaverse coin GALA ile çalkalanıyor. Popüler proje, son 30 günlük süreçte yüzde 230’un üzerinde yükseliş yaşadı ve yeni büyük tokenomik güncellemesini kullanıcılar ile paylaştı. Yatırımcıları ise heyecanlı! İşte detaylar…

Türklerin yatırım yaptığı metaverse coin projesi GALA, 500 milyon token yakacak!

2023 yılında kripto para piyasasının popüler metaverse coin projelerinden biri olmayı başaran GALA, yaptığı yeni güncelleme ile beraber yatırımcılarını heyecanlandırdı. Yeni güncellemeyi duyuran GALA geliştiricileri, 2023 yılında her çeyrek için 500 milyon token yakımı yapacaklarını aktardı. Bir diğer yandan GALA sözleşmesi, token’ların kilitlenebilmesi, yakılması ve GALA ekosisteminde kullanılabilmesi için yenilenecek.

GALA (GALA) Nedir?

Geliştiricilerin aktardığı bir diğer önemli haber ise GALA ekosisteminde bulunan halving mekanizmasında da yeni değişiklikler geleceğini duyurması oldu. Birçok yatırımcıyı heyecanlandıran bu gelişmeler sonucu uzmanlar, popüler metaverse coin projesinde yükseliş bekliyor. Geliştiricilerin aktardığı değişikliklere göre mevcut durumdaki zaman bazlı halving mekanizması yerine belirli bir toplam arz miktarına ulaşıldığında halving gerçekleşecek şekilde bir mekanizma getirilme planı aktarılıyor.

Bildiğiniz üzere token yakma mekanizması, birçok kripto paranın kullandığı bir yöntem olmakla beraber kripto para piyasasında toplam coin arzını azaltmak ve değerini artırmak için kullanılan popüler bir strateji olarak karşımıza çıkıyor. GALA Geliştiricileri ise yaptığı duyuru ile Twitter üzerinden olumlu tepkiler topladı.

Türklerin Aldığı Bu Metaverse Coin, Ortaklık Haberiyle Uçtu!

Geliştiriciler her çeyrekte 500 milyon GALA token yakarak dolaşımdaki toplam coin arzını azaltmayı ve projeyi daha nadir bir proje haline getirmeyi hedefliyor.

GALA müjdeli haberle beraber yükselişe geçti!

Bir diğer yandan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in yakım mekanizması, GALA’nınkinden farklı şekilde işliyor. Lider kripto’nun coinleri yakmak için özel bir mekanizması bildiğiniz gibi bulunmuyor. Kodunun doğasından gelen nadirliği nedeniyle Bitcoin’in 21 milyon token’lık sınırlı bir arzı bulunuyor. Daha fazla madencilik ile beraber Bitcoin kazımı yapıldıkça, kalan çıkarılmamış BTC’ler daha da nadir duruma gelecekler.

Bununla beraber GALA token için gelen haberler fiyatta değişiklik yarattı. Son 1 gün içerisinde GALA, token yakma haberleriyle beraber yüzde 12 değer kazandı. Öte yandan GALA, son 1 ay içerisinde yaşadığı yüzde 230’luk yükselişin keyfini çıkarıyor. Birçok yatırımcıyı sevindiren yükselişle beraber metaverse coin, popülerliğini daha da arttırdı. Proje anlık olarak, 0,055188 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku