'10x Yapabilir' Denilen 5 Altcoin Açıklandı!
'10x Yapabilir' Denilen 5 Altcoin Açıklandı!

’10x Yapabilir’ Denilen 5 Altcoin Açıklandı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere kripto para birimi endüstrisi yükseliş trendine geri dönüyor. Bununla beraber önde gelen kripto para analistleri, kripto para piyasası hakkında kritik yorumlarda bulundu! Bu altcoin projeleri Şubat ayında 10x yapabilir! İşte detaylar…

Kripto para analistleri Şubat ayında 10x yapabilecek altcoin projelerini açıkladı!

Cardano (ADA)

Piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasında yer alan Cardano (ADA) analistlerin radarında olan ilk kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Cardano boğaları fiyatı tekrar genel direncin üzerine çıkarmaya çalışırken, 24 saatlik 443.099.757 dolar işlem hacmi ile 0,3914 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Analistlere göre ADA için her şey yolunda giderse fiyat 0.44 dolar seviyesine kadar yükselebilir.

'10x Yapabilir' Denilen 5 Altcoin Açıklandı!

Avalanche (AVAX)

Avalanche son dönemlerde yükselişe geçti ve ilk 10 kripto para birimine yaklaştı. Anlık olarak fiyatı 20,75 dolar seviyesinde bulunurken son 24 saatlik işlem hacmi 837.993.075 dolar seviyesinde bulunuyor. Analistlere göre bu işlem hacmi ile AVAX tarihi tekrar edebilir. Fiyat direnç çizgisinin üzerine çıkarsa, AVAX 22 dolara ve ardından 24 dolara yükselebilir.

Polygon (MATIC)

Analistlere göre Şubat ayında 10x potansiyeli olan bir diğer kripto para birimi ise Polygon olarak karşımıza çıkıyor. Polygon (MATIC), son 30 gün içerisinde yükselişe geçerek 0.75 dolarlık seviyesinden 1,12 dolar seviyesine kadar yükseldi. Polygon yatırımcıları, olası bir kripto para rallisi ile beraber 1.30 dolarlık seviyeye giden yolu temizlemek için sürekli olarak ivme kazanıyor. Popüler altcoin projesi, engeller zincirini aşmayı başarırsa ralli seviyesi 1.50 dolara kadar yükselebilir.

'10x Yapabilir' Denilen 5 Altcoin Açıklandı!

Binance Coin (BNB)

Uzmanlar, Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) dışında bir kripto para birimine yatırım yapmak için alternatif olarak Binance Coin (BNB)’in iyi bir alternatif olabileceğine inanıyor. Anlık olarak 311,23 dolardan işlem gören BNB bazı yükseliş işaretleri gösteriyor. Bu avantajı geliştirmek için yatırımcılar, fiyatı 318 doların üzerine çıkarmak ve sürdürmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar. Başarılı olurlarsa, BNB önümüzdeki ay büyük bir artışa tanık olabilir.

'10x Yapabilir' Denilen 5 Altcoin Açıklandı!

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin, son birkaç gündür 0,08 dolar civarında gezindikten sonra sonunda 0,09 doları geçti. Fiyat mevcut rakamlarının üzerine çıkarsa, bir sonraki dirence 0,11 dolardan yükselme olasılığı artar. DOGE’ye olan artan talep, onu Şubat 2023’te 10x potansiyeline sahip en iyi altcoin projelerinden biri haline getiriyor. Ayrıca popüler altcoin projesinin destekçisi Elon Musk, Twitter üzerinden aktardığı gelişmelerle beraber DOGE için bir umut olabilir.

'10x Yapabilir' Denilen 5 Altcoin Açıklandı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

’10x Yapabilir’ Denilen 5 Altcoin Açıklandı!