Türklerin Aldığı Bu Metaverse Coin, Ortaklık Haberiyle Uçtu!

Türklerin Aldığı Bu Metaverse Coin, Ortaklık Haberiyle Uçtu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının yakından takip edilen metaverse coin projesi GALA, son bir haftalık süreçte fiyatında inanılmaz yükselişlere tanık oldu. Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere geçtiğimiz günlerde The Rock ortaklığıyla gündeme gelen altcoin, bugün en ünlü oyunlardan biri olan Walking Dead serisine dair açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti! İşte detaylar…

Popüler metaverse coin projesi hızla yükseliyor!

Kripto para piyasasının yakından takip edilen metaverse coin projelerinden biri olan GALA, bildiğiniz üzere uzun yıllardır The Walking Dead Empires ile yakın işbirliği içinde çalışmıştı. Fakat Gala Games, şimdi artık her Walking Dead serisini Blockchain’lerine almayı planlıyor. Hatırlayacağınız üzere The Walking Dead Web3 alanına girme planlarını açıklarken, Gala Games Play-to-Earn (P2E) alanında öne çıkma planları yapıyordu. Çalışmalarına devam eden proje, hem oyunun kendisinde hem de oyun ile P2E dinamikleri arasında çeşitli iyileştirmeler yaptı. Bu, oyunun iyi bilinen bir video oyununa dönüşmesine yardımcı olmak için oluşturuldu.

Öte yandan popüler metaverse coin projesi yaptığı açıklamalarda, tüm bu ayarlamaların son bulmasıyla beraber oyunu iyileştirmek ve onu bir bütün olarak ekosisteme yaklaştırmak istediğini açıkladı. Genel olarak oyun ekosistemine yapılan yenilikler, birçok oyunseverin dikkatini çekiyor. Bununla beraber TownStar Game’deki TOWN token’ı yerine GALA kullanılacak. Bununla beraber TOWN ve GALA token’ları 2:1 oranda değiştirilebilecek.

GALA yükselişe geçti! Yüzde 186 seviyeleri aşıldı!

Bir diğer yandan geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz üzere Gala Games ve Amerikalı aktörler Dwayne Johnson ve Mark Wahlberg birkaç film çekmek için bir araya geldi. Bu ortaklık Twitter’da duyuruldu. GoGalaMusic adında bir müzik bölümü de bulunan GoGalaFilms, yeni filmlerin çekildiği yer olarak karşımıza çıkıyor. GALA’nın hem GoGalaFilms hem de GoGalaMusic için yakıt token’ıolarak hareket edeceği haberi, kripto para birimine destek verdi.

Diğer yandan son zamanlarda ortaya çıkan ortaklık haberleriyle beraber yükselişe geçen metaverse coin projesi, son 7 günlük süreç içerisinde 0,051 dolar seviyesine kadar yükseliş yaşadı. Bu yükseliş seviyesi ise yüzde 186 seviyelerine denk geliyor. Son 24 saat içerisinde yüzde 7 yükseliş yaşayan altcoin projesi, anlık olarak 0.041 dolar seviyesinden işlem görüyor. Projenin piyasa değeri 309,078,531 dolar seviyesinde bulunurken, 24 saatlik işlem hacmine bakıldığında ise 1,561,044,893 dolarlık seviyeyi görebiliyoruz. Proje böylesine hızlı bir çıkış yakalamışken, birçok yatırımcının ise gözü projenin üzerinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Türklerin Aldığı Bu Metaverse Coin, Ortaklık Haberiyle Uçtu!